Zamknij

Księżna Kate w czwartej ciąży? Zdradzono płeć kolejnego royal baby

12.10.2020 19:58
Księżna Kate i książę William spodziewają się dziecka?
fot. Hildegarda Cjujstek/REPORTER/ EAST NEWS

Kolejne royal baby w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Zdaniem zagranicznych mediów księżna Kate i książę William spodziewają się czwartego już potomka. Co więcej, pojawiła się informacja na temat płci dziecka.

Brytyjska rodzina królewska jest fenomenem na skalę światową. Królowa Elżbieta II i jej bliscy to bez wątpienia najbardziej medialna światowa monarchia. Jej losy z zapartym tchem śledzą nie tylko Brytyjczycy, a każde nowe wydarzenie jest bacznie śledzone przez miliony fanów oraz światowe media. Bez wątpienia największą popularnością cieszą się narodziny każdego kolejnego "royal baby", a nawet informacje o ciąży kolejnej z członkiń rodziny królewskiej. Pod koniec września 2020 roku dowiedzieliśmy się o ciąży księżniczki Eugenii, a wszystko wskazuje na to, że kolejna książęca para ma powody do ogromnej radości. Księżna Kate ma spodziewać się czwartego dziecka.

ZOBACZ TAKŻE: Barbados nie chce Elżbiety II jako głowy państwa. Chcą być republiką

Księżna Kate i książę William spodziewają się czwartego dziecka? Zdradzono płeć kolejnego royal baby

Od dłuższego czasu w zagranicznych mediach pojawiają się plotki dotyczące kolejnego dziecka księżnej Kate. Urodzona w Reading Kate zaręczyła się z brytyjskim księciem Williamem w 2010 roku, a rok później pobrała się. W 2013 roku na świat przyszeł pierwszy syn książęcej pary, Jerzy Aleksander Ludwik, a dwa lata później córka Karolina Elżbieta Diana. W 2017 roku do brytyjskiej rodziny królewskiej dołączył kolejny chłopiec, Ludwik Artur Karol.

Jak informuje magazyn "New Idea", księżna Kate i książę William mają oczekiwać przyjścia na świat czwartego już dziecka. Czasopismo powołuje się na informację przekazaną przez samą członkinię rodziny królewskiej. Mała księżniczka Charlotte miała skrzywić się, gdy usłyszała, że będzie miała braciszka.

- To chłopiec! - czytamy w nagłówku opublikowanym przez "New Idea".

Innym dowodem na ciąże Kate mają być zdjęcia wykonane podczas spotkania księżnej ze znanym podróżnikiem Davidem Attenborough. Baczne oczy dziennikarzy i fanów dostrzegły, że księżna bardzo często obejmuje brzuch. W kuluarach mówi się także o jej nie najlepszym samopoczuciu.

Myślicie, że tym razem plotki okażą się prawdą?