Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Gwiazdy na przyjęciu z księżną Kate i księciem Williamem

18.07.2017 08:45

Księżna Kate i książę William pojawili się na przyjęciu zorganizowanym z okazji urodzin królowej Elżbiety II. Wśród gości nie zabrakło twarzy znanych z pierwszych stron gazet – i to niekoniecznie związanych z polityką. Kto miał okazję zamienić kilka słów z brytyjską parą książęcą?

Gwiazdy na przyjęciu z księżną Kate i księciem Williamem fot. Twitter

Na przyjęciu – zorganizowanym z największą dbałością o szczegóły w Starej Oranżerii w Łazienkach Królewskich – pojawił się polski gwiazdor NBA Marcin Gortat i aktorka Alicja Bachleda-Curuś. Ale celebrytów było więcej – na zdjęciach zamieszczonych w sieci widać m.in. Joannę Krupą i Dawida Wolińskiego. Nie mogło zabraknąć także Gosi Baczyńskiej, która zaprojektowała suknię dla księżnej Kate.
 
Honorowymi gośćmi byli też – oczywiście – prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda, którzy już wcześniej mieli okazję pokazać brytyjskiej parze książęcej kawałek Warszawy.

Organizatorem wydarzenia był Jonathan Knott, ambasador Wielkiej Brytanii w Polsce. Głos zabrał także książę William, który przywitał się z gośćmi po polsku.

Zobaczcie w naszej galerii, jakie gwiazdy pojawiły się na przyjęciu zorganizowanym dla księżnej Kate i księcia Williama w Warszawie.

RadioZET.pl/SI

Oceń