Zamknij

Księżna Kate ma na głowie wyraźną bliznę. Musiała przejść operację

Maciej Friedrich
09.12.2019 17:43
Księżna Kate ma na głowie wyraźną bliznę. Musiała przejść operację
fot. Przemek Swiderski/East News

Księżna Kate jest jedną z najpopularniejszych kobiet należących do brytyjskiej rodziny królewskiej. Jej fani byli bardzo zaniepokojeni, gdy na jej głowie dostrzegli wyraźną bliznę. Rzecznik księcia Williama wyjaśnił, że chodzi o operację, jaką musiała przejść księżna. 

Brytyjska rodzina królewska nieustannie jest na językach całego świata. Choć na całym świecie członkowie monarchii traktowani są z uwielbieniem, w mediach bardzo często pojawiają się informacje o skandalach i sekretach. Najwięcej rzecz jasna mówi się o Meghan Markle, przez wielu uważanych za "czarną owcę" rodziny królewskiej. Niedawno pojawiły się nawet plotki, że Meghan miała romans z kucharzem

Nie mniej popularna od Markle jest księżna Kate, żona księcia Williama. Uważni fani na zdjęciach idolki dopatrzyli się wyraźnej, około 8-centymetrowej blizny, która znajduje się na głowie księżnej. 

Księżna Kate ma na głowie bliznę. To pozostałość po operacji

Zaniepokojeni fani mogą odetchnąć z ulgą. Blizna na głowie księżnej nie jest świeża, stylistom Kate udawało się po prostu długo chować ją pod włosami. Rzecznik księcia Williama wyjaśnił jej pochodzenie w rozmowie z serwisem E! News. 

- Blizna jest związana z operacją z dzieciństwa.

Dla wielu fanów dosyć lakoniczne tłumaczenie nie było wystarczające. "The Daily Mail" postanowił skontaktować się z chirurgiem Johnem Scurrem, który uznał, że blizna nie jest pozostałością po poważnej operacji. 

Naprawdę wątpię, aby był to jakikolwiek poważny stan. Powiedziałbym, że blizna jest wynikiem wady tętniczo-żylnej, która została usunięta - uznał.

Fani księżnej Kate mogą więc odetchnąć z ulgą.

Księżna Kate i książę William
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News
Zagłosuj

Śledzisz informacje o brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plotek.pl/MF