Zamknij

Księżna Kate podpadła internautom. "Pokazała, jaka jest naprawdę"

03.12.2021 14:38
Kate Middleton
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate uchodzi za jedną z najbardziej lubianych osób w rodzinie królewskiej. Niestety, ostatnio pojawiły się rysy na idealnym wizerunku Brytyjki. 39-latka spotkała się ostatnio z uczniami Nower Hill High School w Londynie. Gdy jedna z uczennic poruszyła temat księcia Harry'ego i Meghan Markle, reakcja Kate była bardzo wymowna.

Księżna Kate jest niezwykle lubiana przez ludzi. Choć niemal każdy jej krok jest śledzony przez media, 39-latka bardzo rzadko zalicza wtopy. Ostatnio pojawiła się jednak rysa na jej idealnym wizerunku. Kate spotkała się z uczniami Nower Hill High School w Londynie. Gdy jedna z uczennic poruszyła temat księcia Harry'ego i Meghan Markle, reakcja Kate była dość ostra. Jedna z uczennic zdradziła, ze bardzo lubi Harry'ego i Meghan Markle. Gdy Kate usłyszała to zdanie, z jej twarzy momentalnie zszedł uśmiech.

Zobacz też:  Księżna Kate zaliczyła wpadkę. Internauci wytknęli jej błędy w świątecznych życzeniach [FOTO]

Księżna Kate podpadła internautom. "Pokazała, jaka jest naprawdę"

Internauci szybko skomentowali wideo, twierdząc, że Kate nie była gotowa na to pytanie. "Pokazała, jaka jest naprawdę", "nie była na to przygotowana", "mogę sobie tylko wyobrazić, jaka jest za zamkniętymi drzwiami" - komentowali.

Z pewnością coś w tym jest, w końcu od wielu miesięcy mówi się o konflikcie między Harrym i Williamem. Ponoć Meghan i Kate również nie żywią do siebie sympatii.