Zamknij

Księżna Kate rodzi 3. dziecko w kwietniu 2018 roku

Redakcja
03.04.2018 13:37
Księżna Kate w kwietniu 2018
fot. Eastnews

Księżna Kate i książę William już w kwietniu mają zostać po raz trzeci rodzicami! Jak informują zagraniczne media, msza wielkanocna była ostatnim publicznym wystąpieniem przed porodem ulubienicy brytyjskich mediów w 2018 roku.

Księżna Kate rodzi 3. dziecko w kwietniu 2018 roku

Brytyjska rodzina królewska zebrała się w kaplicy św. Jerzego, gdzie 19 maja odbędzie się ślub księcia Harry'ego i jego ukochanej Meghan Markle. Księżna Kate, która jest już w dziewiątym miesiącu ciąży, pojawiła się na mszy w ciemnym wełnianym płaszczu z elegancką broszką. Dobrała do niego kapelusz w brązowym kolorze i gustowne szpilki.

Fotoreporterzy nie odstępowali żony księcia Williama na krok.  Widać jednak, że stan błogosławiony bardzo jej służy — Kate Middleton obdarzyła ich kilkoma pięknymi uśmiechami, które można oglądać na zdjęciach z wydarzenia.

Zobacz także

Księżna Kate i książę William mają już dwoje dzieci. Pierworodny, książę Jerzy, urodził się 22 lipca 2013 roku, a księżniczka Charlotte 2 maja 2015 roku. Trzecie dziecko Williama i Kate będzie piąte w linii do brytyjskiego tronu, po księciu Walii Karolu, księciu Williamie i wspomnianej już dwójce dzieci Kate i Williama.

W lipcu zeszłego roku brytyjska para książęca odwiedziła Polskę w ramach wizyty dyplomatycznej. Księżna Kate żartowała wówczas, dziękując polskim mamom z firmy Whisbear za prezent — misia wydającego uspokajający dla małych dzieci szum, który pomaga im zasnąć — że „wygląda na to, że po prostu będziemy musieli postarać się o kolejne dzieci”. Jej komentarze zostały wówczas podchwycone przez media jako pierwsze sygnały możliwego powiększenia rodziny.

EN_01312768_0003

RadioZET.pl/SI