Zamknij

Księżna Kate w bliźniaczej ciąży? Brytyjskie media potwierdziły plotki

Maciej Friedrich
24.03.2020 10:08
Księżna Kate w bliźniaczej ciąży? Brytyjskie media potwierdziły plotki
fot. Aaron Chown/Press Association/East News

Każde narodziny w brytyjskiej rodzinie królewskiej elektryzują niemal cały świat. Tymczasem księżna Kate ma urodzić bliźnięta, co nie zdarzył się w monarchii od niemal 600 lat. Jak donoszą brytyjskie media, do porodu zostało kilka tygodni.

Brytyjska rodzina królewska wzbudza na całym świecie ogromne emocje. Nie tylko Brytyjczycy pasjonują się losami członków monarchii. Nawet w dobie pandemii koronawirusa sprawy Królowej Elżbiety II i jej rodziny nadal cieszą się ogromnym zainteresowaniem, zwłaszcza że ciężko narzekać na nudę. Skandal związany z rezygnacją Meghan Markle i księcia Harrego z roli członków rodziny królewskiej ma szansę przyćmić inna informacja.

Księżna Kate urodzi bliźnięta? Brytyjskie media potwierdzają

Żadna informacja dotycząca brytyjskiej rodziny królewskiej nie wzbudza takich emocji, jak wieść o ciąży. Od miesięcy mówi się o tym, że potomka mają spodziewać się książę William i księżna Kate. Co więcej, na początku roku pojawiły się plotki, że Kate ma spodziewać się bliźniaków. Byłby to pierwszy taki przypadek w monarchii od niemal 600 lat.

"National Enquirrer" potwierdza, że brytyjska księżna spodziewa się bliźniąt, których narodzin nie może doczekać się królowa Elżbieta II.

- Kate i William zdecydowali, że skończyli z tematem dzieci. Jednak bogowie płodności mieli inne plany. Królowa jest w ekstazie. Bliźniaczki w rodzinie są tym, czego potrzebowała do pełni szczęścia (...) Dzieci Williama i Kate dają królowej siłę do życia - czytamy.

Dziennikarze spekulują także na temat daty narodzin nowych członków królewskiej rodziny. Ich zdaniem może to nastąpić już na początku maja 2020 roku.

- Ponieważ bliźnięta często rodzą się wcześniej, może spełnić się życzenie księżniczki w dniu jej urodzin 2 maja - informuje źródło magazynu.

Kate i William
fot. Arthur Edwards/The Sun/Press Association/East News
Zagłosuj

Śledzisz losy brytyjskiej rodziny królewskiej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jastrzabpost.pl/MF