Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Tak wygląda księżna Kate w trzeciej ciąży w marcu 2018 roku

07.03.2018 12:42

Księżna Kate w trzeciej ciąży wygląda wprost kwitnąco. Potwierdzają to najnowsze zdjęcie, które zostały zrobione Kate Middleton podczas jej wizyty w szkole podstawowej. Jak prezentuje się ulubienica mediów w marcu 2018 roku? Zapraszamy!

Księżna Kate fot. Eastnews

Księżna Kate w trzeciej ciąży w 2018 roku

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży, a poród zbliża się wielkimi krokami. I choć ostatnio zarządziła sobie małą przerwę od wystąpień publicznych, zdecydowała się zrobić wyjątek i odwiedziła szkołę podstawową w Blackbird Leys.

Zgodnie z oficjalnym komunikatem Pałacu Kensington trzecie dziecko książęcej pary z Cambridge przyjdzie na świat już w kwietniu — prawdopodobnie pod koniec miesiąca. Choć oficjalnie nie podano jeszcze płci potomka, plotkuje się, że będzie to dziewczynka. Czy rzeczywiście Kate Middleton urodzi dziewczynkę? Przekonamy się już za kilka tygodni.

Księżna Kate i książę William mają już dwoje dzieci. Pierworodny, książę Jerzy urodził się 22 lipca 2013 roku, a księżniczka Charlotte 2 maja 2015 roku. Trzecie dziecko Williama i Kate będzie piąte w linii do brytyjskiego tronu, po księciu Walii Karolu, księciu Williamie i wspomnianej już dwójce dzieci Kate i Williama.

W lipcu 2017 roku brytyjska para książęca odwiedziła Polskę w ramach wizyty dyplomatycznej. Księżna Kate żartowała wówczas, dziękując polskim mamom z firmy Whisbear za prezent — misia wydającego uspokajający dla małych dzieci szum, który pomaga im zasnąć — że „wygląda na to, że po prostu będziemy musieli postarać się o kolejne dzieci”. Jej komentarze zostały wówczas podchwycone przez brytyjską prasę jako pierwsze sygnały możliwego powiększenia rodziny.

Oto, jak księżna Kate prezentuje się w trzeciej ciąży w marcu 2018 roku.

EN_01308229_0007
Księżna Kate

RadioZET.pl/SI

Oceń