Zamknij

Ciężarna księżna Kate zachwyca

Redakcja
08.11.2017 15:50
Ciężarna księżna Kate zachwyca
fot. Eastnews

Ciężarna księżna Kate spotkała się z działaczami Krajowego Centrum Dzieci i Rodzin im. Anny Freud w Londynie.

Na tę okazję ulubienica Brytyjczyków wybrała piękną czarną sukienkę, którą nosiła już, gdy była w drugiej ciąży. Ażurowy materiał kreacji zaprojektowanej przez Diane Von Furstenberg pięknie podkreślił sylwetkę przyszłej mamy.

„Większość przyszłych matek nosi w ciąży szerokie ubrania, ukrywające kobiecość, ale księżna Kate udowadnia, że styl nie musi cierpieć, gdy jest w ciąży" – skomentowali kreację Kate Middleton dziennikarze popularnego brytyjskiego tabloidu Daily Mail.

Zobacz także

Przypomnijmy, że para książęca ma już trzyletniego synka Jerzyka (George'a) i dwuletnią córeczkę Charlotte. Jeśli wierzyć doniesieniom kolorowej prasy, teraz na świat mają przyjść bliźnięta. Kilka dni temu jeden z brytyjskich magazynów poinformował, że prawdopodobnie będą to dwie dziewczynki. Ani Pałac Kensington, ani przyszli rodzice nie potwierdzili jednak tych rewelacji.

Następcą panującej od 1952 roku Elżbiety II jest książę Karol, po nim zaś znajdują się William i George. Księżniczka Charlotte przesunęła na piątą pozycję swojego wujka, czyli brata Williama, księcia Harry'ego.

EN_01288549_0001

RadioZET.pl/SI