Zamknij

Księżna Kate pokazała się pierwszy raz publicznie od ogłoszenia ciąży [ZDJĘCIA]

Redakcja
11.10.2017 08:48
Księżna Kate pokazała się pierwszy raz publicznie od ogłoszenia ciąży [ZDJĘCIA]
fot. Eastnews

Księżna Kate, która spodziewa się trzeciego dziecka, pojawiła się publicznie pierwszy raz od miesięcznej przerwy. Zobaczcie, jak Kate Middleton prezentuje się w trzeciej ciąży.

Na Twitterze Kensington Palace pojawiło się we wrześniu oficjalne oświadczenie, z którego wynikało, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka. W ten sposób zostały potwierdzone plotki, które pojawiały się w mediach w wakacje. Od czasu, gdy świat dowiedział się o ciąży księżnej Kate, ulubienica Brytyjczyków zdecydowała się unikać mediów i publicznych wydarzeń, na co wpływ miało jej złe samopoczucie w pierwszych miesiącach ciąży.

Zobacz także

Po miesięcznej nieobecności Kate zdecydowała się wrócić do swoich obowiązków. Razem z księciem Williamem i jego bratem księciem Harrym pojawiła się na przyjęciu w pałacu Buckingham, które zorganizowane zostało na cześć osób pracujących w sektorze zdrowia psychicznego w Wielkiej Brytanii.

Zobacz także

Brzuszek księżnej Kate wciąż jest mało widoczny, lecz gdy przyjrzymy się dokładniej, widać już niewielką krągłość. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Kate Middleton dużo zdrowia i spokoju w następnych miesiącach.

EN_01282984_2288

Jak poinformowały zagraniczne media, księżna podczas spotkania w pałacu czuła się dobrze i nie zdradzała żadnych oznak złego samopoczucia.

RadioZET.pl/SI