Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Księżna Kate pokazała się pierwszy raz publicznie od ogłoszenia ciąży [ZDJĘCIA]

11.10.2017 08:48

Księżna Kate, która spodziewa się trzeciego dziecka, pojawiła się publicznie pierwszy raz od miesięcznej przerwy. Zobaczcie, jak Kate Middleton prezentuje się w trzeciej ciąży.

Księżna Kate pokazała się pierwszy raz publicznie od ogłoszenia ciąży [ZDJĘCIA] fot. Eastnews

Na Twitterze Kensington Palace pojawiło się we wrześniu oficjalne oświadczenie, z którego wynikało, że księżna Kate i książę William spodziewają się trzeciego dziecka. W ten sposób zostały potwierdzone plotki, które pojawiały się w mediach w wakacje. Od czasu, gdy świat dowiedział się o ciąży księżnej Kate, ulubienica Brytyjczyków zdecydowała się unikać mediów i publicznych wydarzeń, na co wpływ miało jej złe samopoczucie w pierwszych miesiącach ciąży.

Po miesięcznej nieobecności Kate zdecydowała się wrócić do swoich obowiązków. Razem z księciem Williamem i jego bratem księciem Harrym pojawiła się na przyjęciu w pałacu Buckingham, które zorganizowane zostało na cześć osób pracujących w sektorze zdrowia psychicznego w Wielkiej Brytanii.

Brzuszek księżnej Kate wciąż jest mało widoczny, lecz gdy przyjrzymy się dokładniej, widać już niewielką krągłość. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Kate Middleton dużo zdrowia i spokoju w następnych miesiącach.

EN_01282984_2288

Jak poinformowały zagraniczne media, księżna podczas spotkania w pałacu czuła się dobrze i nie zdradzała żadnych oznak złego samopoczucia.

RadioZET.pl/SI

Oceń