Zamknij

Księżna Kate w sukni dekady. Niezwykłe wyróżnienie magazynu "Vogue" [FOTO]

05.11.2020 18:28
Kate Middleton
fot. John Williams/REPORTER/ EAST NEWS

Księżna Kate z brytyjskiej rodziny królewskiej została wyróżniona przez prestiżowy magazyn "Vogue". Jej zachwycającą kreację uznano za suknię dekady. Wiadomo, ile jest warta i jaka marka ubiera zachwycającą nawet modowych specjalistów księżną. 

Brytyjska rodzina królewska to ewenement i zjawisko na skalę światową. Nie dziwi fakt, że mieszkańcy Wielkiej Brytanii kochają królową Elżbietę II i jej bliskich, a wiele osób oddaje monarchii coś na kształt czci. Jednak "royal family" pokochana została nie tylko na wyspach, niemal na całym świecie można znaleźć jej oddanych fanów. Wystarczy przypomnieć, jak wielkim zainteresowaniem cieszą się ciążę sławnym księżnych i każda kolejne "royal baby". We wrześniu mieliśmy tego doskonały przykład, gdy wyszło na jaw, że księżniczka Eugenia jest w ciąży.

Jeśli chodzi o najpopularniejsze księżne brytyjskiej rodziny królewskiej, to bez wątpienia prym wiodą kontrowersyjna i przez wielu krytykowana Meghan Markle oraz księżna Kate, uznawana za "grzeczniejszą" z opisywanych w mediach żon książąt. Urodzona jako Kate Middleton, w kwietniu 2009 roku wyszła za księcia Williama, małżonkowie wychowują troje dzieci: synów Ludwika i Jerzego oraz córkę Karolinę. W mediach wielokrotnie podkreślano, że księżna uchodzi za ikonę stylu, która zawsze umie wybrać kreację dopasowaną do miejsca, w którym się pojawia. Nie inaczej było w przypadku odwiedzin w muzeum browaru Guiness w Irlandii.

ZOBACZ TAKŻE:  Księżna Kate w czwartej ciąży? Zdradzono płeć kolejnego royal baby

Księżna Kate otrzymała wyróżnienie magazynu "Vogue". Miała na sobie suknię dekady?

Podczas wizyty książęcej pary w Irlandii w marcu 2020 roku, Kate i William odwiedzili między innymi siedzibę Guiness'a, jednego z najpopularniejszych na świecie browaru. Księżna jak zwykle zadała szyku, a jej butelkowo zielona suknia i doskonale dobrane dodatki zachwyciły internautów oraz znawców mody. Pod szczególnym wrażeniem wydają się być pracownicy prestiżowego magazynu "Vogue". Suknia Kate została okrzyknięta "suknią dekady", co jest niemałym wyróżnieniem. Z zachwytu nie mogli wyjść także wielbiciele brytyjskiej rodziny królewskiej, którzy pisali pełne komplementów komentarze.

- Ale świetna ta kreacja. Nie mogę się napatrzeć, jest piękna.

- Ona jest taka stylowa. Jak dla mnie ikona, brawo.

- Szkoda, że cena tej sukienki jest tak wysoka, już miałabym ją w swojej szafie, bo Kate wygląda w niej obłędnie - czytamy.

"Suknia dekady" Kate to dzieło marki Vamipre's Wife. Każda kobieta, która chciałaby wyglądać jak brytyjska księżna, musi liczyć się z wydatkiem 1,5 tysiąca funtów, czuli około 7,5 tysiąca złotych. Sądzicie, że warto?