Zamknij

Księżna Kate zaskakująco o ciąży. Musiała korzystać z hipnozy? "Nie byłam najszczęśliwszą kobietą"

19.08.2021 13:38
Księżna Kate
fot. Rex Features/East News

Księżna Kate w wywiadzie przyznała, że bardzo źle znosiła ciążę. W cierpieniu ulgę przynosiły jej seanse hipnotyczne. Co tak bardzo przeszkadzało żonie Williama i jak brytyjski książę zareagował na tak nietypową metodę?

Brytyjska rodzina królewska jest nieustannie na medialnym świeczniku. Dziennikarze i fotoreporterzy nieustannie śledzą wydarzenia na dworze i w otoczeniu królowej Elżbiety II. W ostatnim czasie mają szczególnie dużo zająć za sprawą ogromnego skandalu, jaki wywołali Meghan Markle i książę Harry. Wycofując się z oficjalnej funkcji członków monarchii, a następnie rzucając poważne oskarżenia pod adresem pałacu, wywołali nie tylko medialną burzę, ale także niemal wypowiedzieli otwartą wojnę w rodzinie. Głośno mówiło się o chłodnych relacjach Harry'ego z księciem Williamem, przypominano także o konflikcie między Meghan a księżną Kate.

Nie da się ukryć, że William i Kate to dla wielu osób przeciwieństwo Sussexów. Książęca para w przeciwieństwie do "czarnych owiec" jest bardzo stonowana, stosuje się do protokołu i stara się być wzorowymi członkami rodziny królewskiej. Kate Middleton stała się księżną 29 kwietnia 2011 roku, do tej pory doczekali się trójki dzieci: synów Jerzego Aleksandra Ludwika i Ludwika Artura Karola, oraz córki Karoliny Elżbiety Diany. Kate w rozmowie z  Giovanną Fletcher otworzyła się na temat ciąży i związanych z nią niedogodności.

Księżna Kate cierpiała podczas ciąży. Wybawieniem okazała się hipnoza

Księżna Kate zdradziła, że w ciąży towarzyszyły jej wyjątkowo silne mdłości, przez które bardzo cierpiała.

- Moje poranne mdłości były naprawdę okropne, w związku z tym nie byłam najszczęśliwszą kobietą, będąc w ciąży. Wiele osób na pewno miało gorzej, ale dla mnie to było wyzwanie. Nie tylko dla mnie, ale także dla bliskich wokół mnie i myślę, że o to chodzi – bycie w ciąży i posiadanie dziecka wpływa na wszystkich w rodzinie - opisywała.

Sytuacja była na tyle poważna, że żona księcia Williama musiała sięgnąć po niekonwencjonalne metody. Okazało się, że ulgę przynoszą jej seanse hipnotycznej relaksacji.

- W ciąży byłam naprawdę chora – nie jadłam rzeczy, które powinnam jeść – ale organizm wciąż był w stanie odebrać całą dobroć mojemu ciału i wyhodować nowe życie, które moim zdaniem jest fascynujące. To dzięki hipnotycznej relaksacji naprawdę zdałam sobie sprawę z siły umysłu nad ciałem, ponieważ musiałam spróbować wszystkiego, aby przez to przejść. Nie powiem, że William stał tam, intonując do mnie czułe słówka. Nawet go o to nie pytałam, chciałam zrobić to dla siebie - zdradziła.

Z pewnością wiele osób nie podejrzewało Kate o korzystanie z tego typu pomocy.

ZOBACZ TAKŻE: Domowe sposoby na poranne mdłości w czasie ciąży