Zamknij

Księżniczka Beatrice jest w ciąży. Wnuczka królowej Elżbiety II spodziewa się dziecka

19.05.2021 12:08
Księżniczka Beatrice
fot. Niviere David/ABACAPRESS.COM/Abaca/East News

Księżniczka Beatrice spodziewa się pierwszego dziecka - przekazał Pałac Buckingham. Córka księcia Andrzeja i Sary Ferguson jest w ciąży ze swoim ukochanym Edoardo Mapellim-Mozzim. 

Księżniczka Beatrice, znana jako Beatrycze z Yorku, jest w ciąży. Radosną nowinę przekazał w mediach społecznościowych Pałac Buckingham. Wnuczka królowej Elżbiety II, zajmująca do niedawna 9. miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu, ogłosiła, że spodziewa się dziecka ze swoim ukochanym, potomkiem włoskiej rodziny hrabiowskiej Edoardo Mapellim-Mozzim. 

Ślub córki księcia Andrzeja i Sary Ferguson miał miejsce 17 lipca 2020 roku. Uroczystość odbyła się z dala od fleszy, a przyjęcie w kameralnym gronie skrzętnie ukryto przed mediami. 

Para złożyła przysięgę małżeńską podczas prywatnej ceremonii w Królewskiej Kaplicy Wszystkich Świętych w Royal Lodge, w Windsor Great Park, w piątek 17 lipca. Księżniczka Beatrice oraz Edoardo Mapelli Mozzi świętowali w gronie najbliższej rodziny - można było przeczytać w oficjalnym komunikacie dworu. 

Panna młoda miała na sobie suknię ślubną królowej Elżbiety II. Księżniczka pożyczyła od królowej także jej rodową tiarę.

Księżniczka Beatrice jest w ciąży 

Brytyjski dwór potwierdził w mediach, że księżniczka Beatrice i Edoardo Mapelli-Mozzi spodziewają się pierwszego dziecka. Pociecha ma przyjść na świat jesienią tego roku. 

Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrycze i Pan Edoardo Mapelli-Mozzi z wielką przyjemnością pragną poinformować, że oczekują dziecka, które ma przyjść na świat jesienią tego roku. Królowa pragnie przekazać, że obie rodziny są uradowane tą wieścią - brzmi komunikat Pałacu. 

Przypomnijmy, że w lutym tego roku na świat przyszło pierwsze dziecko księżniczki Eugenii. Siostra Beatrice urodziła syna. 

Księżniczka Eugenia urodziła. Pierwsze zdjęcie prawnuka Elżbiety II trafiło do sieci [FOTO]