Zamknij

Księżniczka Beatrice wyszła za mąż. Powiedziała "tak" włoskiemu deweloperowi

17.07.2020 16:56
Księżniczka Beatrice wyszła za mąż.  Powiedziała "tak" włoskiemu deweloperowi
fot. Peter Byrne/ Press

Księżniczka Beatrice wyszła za mąż. Choć pandemia koronawirusa pokrzyżowała jej plany zamążpójścia i zakochani musieli przełożyć ślub, ceremonia w końcu odbyła się.

Księżniczka Beatrice wzięła ślub. Powiedziała "tak" włoskiemu deweloperowi

Księżniczka Beatrice wzięła ślub. Beatrice wyszła za mąż za włoskiego dewelopera - Eduardo Mapellego Mozziego. Uroczystość odbyła się w posiadłości jej ojca - księcia Andrzeja. Zakochani przysięgę małżeńską złożyli w Królewskiej Kaplicy Wszystkich Świętych, na terenie posiadłości księcia Andrzeja i Sarah Ferguson w Royal Lodge, w Windsor Great Park.

Na ceremonii obecni byli dziadkowie Księżnej Beatrice, Królowa Elżbieta II oraz Książę Filip. Pojawili się też rodzice księżnej - książę Andrzej i księżna Yorku. Na przyjęciu weselnym bawili się tylko najbliżsi młodej pary - około 30 osób.

EN_01398994_0013
fot. Niviere David/ East News

Pandemia koronawirusa pokrzyżowała ślub Beatrice

Początkowo Beatrice i jej ukochany mieli stanąć na ślubnym kobiercu 29 maja 2020 roku. Uroczystość miała odbyć się w Kaplicy Królewskiej w Pałacu św. Jakuba. Niestety, pandemia koronawirusa pokrzyżowała wszystkie plany.

Ukochanym Beatrice jest włoski deweloper - 34-letni  Edoardo Mapelli Mozzi. Zakochani spotykają się ze sobą od października 2019 roku.

Posłuchaj podcastu

RadioZet.pl