Zamknij

Księżniczka Beatrycze wściekła na Meghan Markle. Co się stało?

18.06.2021 13:14
Księżniczka Beatrycze
fot. EAST NEWS/ David Hartley

Księżniczka Beatrycze jest wściekła na Meghan Markle. Jak donoszą zagraniczne media, wszystko przez imię Lilibet, które Harry i Meghan nadali swojej córeczce.

Księżniczka Beatrycze i Meghan Markle nie mają dobrych relacji? Jak donoszą zagraniczne media Beatrycze jest wręcz wściekła na Meghan, a powodem jest imię młodszego dziecka Meghan i Harry'ego -Lilibet. Jak się okazuje, właśnie tym imieniem Beatrycze chciała nazwać swoją córeczkę.

Zobacz też: Książę William ukarze Meghan i Harry'ego? "Ma już znaczną władzę w rodzinie, wszyscy się zgodzili"

 Księżniczka Beatrycze wściekła na Meghan Markle. Co się stało?

"Rozpłakała się, kiedy dowiedziała się, że wybrali imię Lili. Wszyscy wiedzieli, że sama planowała nazwać córkę imieniem Lily na cześć babci" - czytamy w australijskim tabloidzie - "New Idea". Na razie Beatrycze nie zna jeszcze płci dziecka, więc nie ma pewności, czy na świat przyjdzie dziewczynka.

Beatrycze - wnuczka królowej Elżbiety do tej pory miała świetne relacje z Meghan Markle, jednak wszystko zmieniło się w dniu ślubu młodszej księżniczki - siostry Beatrycze - Eugenii. Trzy lata temu podczas wesela Eugenii i jej małżonka - Jacka Brooksbanka, Meghan miała zaliczyć sporą wpadkę, która wprawiła w zakłopotanie rodzinę królewską. Żona Harry'ego w trakcie weselnego przyjęcia ogłosiła, że spodziewa się dziecka. Tym sposobem odwróciła właśnie uwagę od młodej pary.

Beatrycze wyszła za mąż w ubiegłym roku, natomiast 19 maja ogłosiła, że jesienią pojawi się na świecie jej pierwsze dziecko. Data, którą wybrała Beatrycze nie jest jednak przypadkowa. Dokładnie 3 lata wcześniej na ślubnym kobiercu stanęli Sussexowie. Z kolei media szybko podłapały tę zbieżność dat i zasugerowały, że była to zemsta za zrujnowane przyjęcie weselne Eugenii.