Zamknij

Kolejny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Chodzi o wnuczkę Elżbiety II

Maciej Friedrich
25.06.2019 13:15
Kolejny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej? Chodzi o wnuczkę Elżbiety II
fot. Steve Parsons/Press Association/East News

W zagranicznej prasie coraz częściej możemy przeczytać o kolejnym ślubie w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Chodzi o księżniczkę Beatrycze, wnuczkę królowej Elżbiety II i milionera Edoardo Mapelli Mozziego. Zdaniem mediów już niedługo zobaczymy ich przed ołtarzem.

Brytyjska rodzina królewska wzbudza ogromne zainteresowanie nie tylko w Wielkiej Brytanii. Wydarzenia takie, jak narodziny royal baby czy śluby są bacznie obserwowane przez miłośników dynastii z całego świta. Tak było na przykład przy narodzinach . dziecka Meghan Markle i księcia Harry'ego. Według zagranicznych mediów już niedługo będziemy mogli emocjonować się przygotowaniami do kolejnego royal wedding. Na ślubnym kobiercu miałaby stanąć wnuczka królowej Elżbiety II.

Kolejny ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Mowa tu o księżniczce Beatrycze, córce księcia Andrzeja i Sary Ferguson. Jest jedną z ośmiorga wnucząt królowej i zajmuje dziewiąte miejsce w kolejce do tronu. Księżniczka od trzech lat jest w związku z Edoardo Mapelli Mozzim, milionerem zajmującym się nieruchomościami. W artykule o ich związku magazyn "People" podkreślał, że para jest bardzo szczęśliwa. Zakochani znali się wcześniej, Edoardo od lat jest przyjacielem rodziny.

Zachodnie media nie mają wątpliwości, że związek Beatrycze i Mozziego jest bardzo poważny i zakończy się przed ołtarzem. Zdaniem tabloidów kwestią czasu jest pojawienie się na palcu księżniczki zaręczynowego pierścionka. Zwłaszcza że Beatrycze coraz częściej odwiedza Stany Zjednoczone, by spędzać czas z ukochanym.

ZOBACZ: Pierwszy gejowski ślub w brytyjskiej rodzinie królewskiej

Księżniczka Beatrycze - kim jest wnuczka królowej Elżbiety II?

Księżniczka Beartcze przyszła na świat 8 sierpnia 1988 roku w Londynie. Tytułowana jest jako  Jej Królewska Wysokość Księżniczka Beatrycze z Yorku. Jej rodzice rozwiedli się, gdy miała 8 lat, ale wspólnie sprawowali opiekę nad córką.  Studiowała historię w Goldsmith College należącym do Uniwersytetu Londyńskiego. Postanowiła poświęcić się działalności charytatywnej, wspiera między innymi fundację Children in Crisis oraz UNICEF.

Zagłosuj

Śledzisz wydarzenia w brytyjskiej rodzinie królewskiej?

Liczba głosów:

Księżniczka Beatrycze
fot. Matrix Media Group/face to face/FaceToFace/REPORTER/EAST NEWS

RadioZET.pl/plejada.pl/MF