Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Ewelina Pacyna, Michał Adamski
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Księżniczka Charlotte tańczy w oknie pałacu. Nagranie podbija internet [WIDEO]

21.10.2019 14:21

Księżniczka Charlotte po raz kolejny podbija internet. W sieci pojawiło się nagranie, na którym córka księżnej Kate i księcia Williama tańczy w oknie pałacu. Czy 4-latka ma szansę zostać gwiazdą internetu?

Księżniczka Charlotte tańczy w oknie pałacu. Nagranie podbija internet [WIDEO] fot. KAROLINA MISZTAL/REPORTER /EAST NEWS

Brytyjska rodzina królewska wzbudza ogromne zainteresowanie na całym świecie. Jej członkowie są nie tylko darzeni szacunkiem, ale również traktowani niczym filmowe gwiazdy. Fotoreporterzy nieustannie poszukują informacji na temat między innymi Meghan Markle czy księżnej Kate. Nie mniejszym zainteresowaniem cieszą się najmłodsi członkowie monarchii.

Na medialnym świeczniku znajdują się między innymi księżniczka Charlotte i książę George, dzieci księcia Williama i księżnej Kate. Serca internautów roztopiły się, gdy we wrześniu zobaczyli zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego. Teraz z kolei internauci śmieją się z zabawnego nagrania 4-laetniej Charlotte, które pojawiło się w sieci.

Księżniczka Charlotte tańczy w oknie pałacu. Zabawne nagranie córki księżnej Kate

Na profilu na Instagramie fanów książęcych dzieci pojawiło się krótkie nagranie, na którym mała Charlotte pojawiła się w oknie pałacu. Rezolutna 4-latka tańczyła i stroiła miny w stronę fotoreporterów. Choć film pierwszy raz pojawił się w sieci w maju, dopiero teraz zaczął cieszyć się popularnością. Czy młoda księżniczka ma szansę stać się jedną z gwiazd internetu? Z takim temperamentem są na to duże szanse.

Zagłosuj

Rozbawiło cię nagranie z małą Charlotte?

RadioZET.pl/MF

Oceń