Zamknij

Księżniczka Eugenia jest w ciąży. Nowe dziecko w rodzinie królewskiej [FOTO]

25.09.2020 12:35
Księżniczka Egenia jest w ciąży
fot. EAST NEWS

Księżniczka Eugenia jest w ciąży. Wnuczka królowej Elżbiety II ogłosiła radosną nowinę, publikując wzruszające zdjęcie na Instagramie. Oficjalne oświadczenie wydał także Pałac Buckingham. Wiadomo już, kiedy kolejne royal baby przyjdzie na świat.

Brytyjska rodzina królewska to światowy ewenement, brytyjska monarcha cieszy się ogromną popularnością na całym niemal świecie i zyskała już status celebrytów. Niemal każda informacja dotycząca królowej Elżbiety II i jej otoczenia elektryzuje miliony fanów, a media wytrwale śledzą i opisują kolejne wydarzenia i skandale. W ostatnim czasie najgorętszym tematem było odejście Meghan Markle i księcia Harry'ego z dworu, sytuacja bezprecedensowa i mocno kontrowersyjna. Wiadomo jednak, że najważniejszym medialnym wydarzeniem dotyczącym brytyjskiej rodziny królewskiej są narodziny kolejnego royal baby.

Z jakiegoś powodu narodziny każdego dziecka należącego do monarchii są ogromnym wydarzeniem. Tak było między innymi w przypadku ciąży Meghan Markle i tak prawdopodobnie będzie także tym razem. Monarchia bowiem będzie miała nowego członka. Tym razem potomka spodziewa się wnuczka królowej Elżbiety II, Księżniczka Eugenia z Yorku. 10. w kolejce do tronu przyszła mama podzieliła się radosną nowiną za pośrednictwem mediów społecznościowych.

 Brytyjska rodzina królewska kosztowała podatników 82 mln funtów

Księżniczka Eugenia jest w ciąży. Królowa Elżbieta II będzie miała kolejnego prawnuka

Na profilu księżniczki Eugenii na Instagramie pojawiło się zdjęcie, które zelektryzowało fanów. Widzimy na nim urocze dziecięce buciki, a w komentarzu pod zdjęciem księżniczka dzieli się radosną informacją. Eugenia i jej mąż Jack Brooksbank spodziewają się dziecka.

- Jack i ja jesteśmy podekscytowani początkiem 2021 roku - czytamy w poście.

Informację o kolejnym royal baby opublikował także Pałac Buckingham. Ciekawe czy potomek Jacka i Eugenii będzie cieszył się taką samą popularność, jak syn Meghan Markle.