Zamknij

Księżniczka Eugenia pokazała odważne zdjęcie. Odsłoniła bliznę po operacji

30.06.2020 21:01
Księżniczka Eugenia
fot. Rex Features/East News

Księżniczka Eugenia zaskoczyła swoich obserwatorów na Instagramie nietypowym zdjęciem. Członkini brytyjskiej rodziny królewskiej przeszła operację, teraz pokazała bliznę.

Księżniczka Eugenia regularnie publikuje nowe zdjęcia w mediach społecznościowych. Członkini brytyjskiej rodziny królewskiej ma spore grono obserwatorów - aż 1,1 mln osób śledzi działania księżniczki na Instagramie. Choć wnuczka królowej Elżbiety II zazwyczaj publikuje filmy i fotografie związane bezpośrednio z uroczystościami w Pałacu Buckingham, czasem decyduje się pokazywać coś także z prywatnej kolekcji.

Tym razem księżniczka Eugenia pokazała zdjęcie ogromnej blizny na plecach. Okazuje się, że w młodości córka księcia Andrzeja przeszła poważny zabieg. Jako dziecko cierpiała na skoliozę, a decyzję o operacji kręgosłupa podjęto, gdy miała zaledwie 12 lat.

Zobacz także: Meghan Markle popełniła gafę. Wprawiła w zażenowanie całą rodzinę królewską

Księżniczka Eugenia pokazała bliznę po operacji

Księżniczka Eugenia opublikowała zdjęcie blizny na plecach, aby wspomnieć Międzynarodowy Dzień Świadomości Skoliozy. Członkini brytyjskiej rodziny królewskiej chciała wesprzeć osoby, które podobnie jak ona zmagają się z tym problemem lub mają blizny po operacji.

- Dzisiaj jest Międzynarodowy Dzień Świadomości Skoliozy. Chciałam tylko podzielić się swoją blizną i zachęcić każdego, kto przeszedł przez coś podobnego, aby podzielił się swoją ze mną. Bądźmy dumni z naszych blizn! - dodała w opisie pod fotografią.