Zamknij

Kto kogo w powieści Sienkiewicza miał zapytać Quo vadis? [MILIONERZY]

13.08.2020 13:15
Kto kogo w powieści Sienkiewicza miał zapytać Quo vadis? [MILIONERZY]
fot. Bartosz KRUPA / East News

Kto kogo w powieści Sienkiewicza miał zapytać Quo vadis? Odpowiedź na pytanie z Milionerów oraz jej wyjaśnienie zamieściliśmy w poniższym artykule. Sprawdzamy również, czy uczestniczka odpowiedziała poprawnie i wygrała 2 tysiące złotych.

Kto kogo w powieści Sienkiewicza miał zapytać Quo vadis? Poniżej znajdziecie odpowiedź na pytanie z "Milionerów" i jej wyjaśnienie. Sprawdzamy również, którą odpowiedź ostatecznie wybrała uczestniczka i czy udało jej się wygrać 2 tysiące złotych.

Kto kogo w powieści Sienkiewicza miał zapytać Quo vadis? [PYTANIE Z MILIONERÓW]

Odpowiedź na pytanie w "Milionerach", "Kto kogo w powieści Sienkiewicza miał zapytać Quo vadis?na początku nie była oczywista dla uczestniczki w programie. Miała ona do wyboru tradycyjnie cztery warianty:

A. Marek Winicjusz Petroniusza 

B. święty Piotr Jezusa 

C. Chilon Chilonides Jezusa 

D. Ligia Marka

Uczestniczka miała do wykorzystania wszystkie koła ratunkowe. Po krótkim przeanalizowaniu dostępnych odpowiedzi postanowiła skorzystać z jednego z nich - Pytanie do publiczności. Osoby na widowni wskazały przede wszystkim odpowiedź B, jednak uczestniczka nadal nie była przekonana, która jest poprawna. Postanowiła skorzystać z kolejnego koła ratunkowego - Pół na pół. Pozostały jej do wyboru odpowiedzi A. i B., z których ostatecznie zaznaczyła odpowiedź B.

Zanim sprawdzisz prawidłową odpowiedź na pytanie z Milionerów, możesz zagłosować na swój typ w sondzie.

QUIZ: Najłatwiejsze pytania z "Milionerów". Sprawdź, czy znasz odpowiedzi

MILIONERZY - Kto kogo w powieści Sienkiewicza miał zapytać Quo vadis? [ODPOWIEDŹ]

Prawidłowa odpowiedź na pytanie z "Milionerów""Kto kogo w powieści Sienkiewicza miał zapytać Quo vadis?", to właśnie B. Uczestniczka wygrała 2 tysiące złotych i mogła kontynuować grę.

Milionerzy to polski teleturniej prowadzony przez Huberta Urbańskiego i emitowany w telewizji TVN. Program oparty jest na brytyjskim formacie "Who Wants to Be a Millionaire?" Główną nagrodą w polskiej wersji programu jest milion złotych, która padła trzykrotnie w historii teleturnieju – w 662. odcinku z 28 marca 2010 roku (Krzysztof Wójcik), w 823. odcinku z 21 marca 2018 roku (Maria Romanek), oraz w 927. odcinku z 14 marca 2019 roku (Katarzyna Kant-Wysocka). Średnia oglądalność programu wynosi około 2,58 mln widzów.

RadioZET.pl