Zamknij

Kuba Badach założył konto na Instagramie. Mąż Oli Kwaśniewskiej zaszokował fanów. "Piekło zamarzło"

Maciej Friedrich
14.02.2020 12:09
Kuba Badach założył konto na Instagramie. Mąż Oli Kwaśniewskiej zaszokował fanów. "Piekło zamarzło"
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/ EAST NEWS

Muzyk Kuba Badach znany był z unikania aktywności w mediach społecznościowych. Mąż Oli Kwaśniewskiej zmienił jednak zdanie i założył konto na Instagramie, czym wywołał niemałe poruszenie wśród fanów. Opublikował także pierwszy post.

Kuba Badach to popularny polski muzyk, wokalista i kompozytor znany z działalności solowej oraz współpracy z wieloma topowymi gwiazdami estrady, między innymi Kayah, Robertem Jansonem czy Andrzejem Piasecznym. Jest dwukrotnym laureatem statuetki Fryderyka dla najlepszego wokalisty roku.

Prywatnie Kuba od 2012 roku jest mężem Oli Kwaśniewskiej, córki Aleksandra Kwaśniewskiego. We wrześniu 2019 roku małżonkowie obchodzili 10. rocznicę związku. Badach, w przeciwieństwie do brylującej w sieci żony, starał się unikać aktywności w mediach społecznościowych. Najwyraźniej jednak uznał, że dość internetowej ascezy.

Kuba Badach założył Instagrama. Pierwszy wpis zaszokował fanów

Niejeden fan Kuby Badacha musiał być w niemałym szoku, odkrywając, że na Instagramie pojawił się profil muzyka @tenkubabadach. Muzyk opublikował także pierwszy post. Pod zdjęciem przy figurze Jezusa umieścił lakoniczny hasztag "no to z Bogiem".

Pod fotografią bardzo szybko pojawiły się liczne komentarze, w których fani Kuby wyrażają swoją radość i zadziwienie pojawieniem się mężczyzny na Instagramie. Wokalistę pozdrowiła między innymi Edyta Górniak.

- Piekło zamarzło!

- Kurs komicznych komentarzy u małżonki zakończony pozytywnie, zgoda na posiadanie Instagrama wydana.

- Nie może być! Oczy przecieram ze zdumienia - czytamy.

RadioZET.pl/MF