Zamknij

Kuba Urbański walczy z chorobą. Gwiazdor disco polo stracił głos

29.06.2020 15:37
Kuba Urbański Playboys disco polo
fot. Instagram/@kubaplayboys

Kuba Urbański jest chory. Wokalista zespołu Playboys i juror programu "Disco Band Weselny Show" na Polo TV chwilowo stracił głos. Pokazał zdjęcie z opaską na szyi.

Kuba Urbański to lider i wokalista zespołu Playboys, a od jakiegoś czasu także juror nowego programu Polo TV "Disco Band Weselny Show". Mężczyzna jest autorem takich hitów disco polo, jak "Kocham Cię ot tak", "Ja w to nie wierzę" czy "Dotykać, całować". Fani uwielbiają głos piosenkarza. Niestety, okazuje się, że na jakiś czas piosenkarz musi odpuścić śpiewanie.

Kuba opublikował na Instagramie zdjęcie ze szpitala. Widzimy na nim, że wokalista ma na szyi opaskę uciskową. Jak informuje Super Express, artysta disco polo stracił głos. Okazuje się, że wystąpiło u niego przewlekłe zapalenie krtani. Fani boją się, że choroba może przeszkodzić mu w dalszej karierze. Muzyk jednak uspokaja swoją widownię.

Zobacz także: Remigiusz Pik nie żyje. Gwiazdor disco polo i założyciel Rem Faza miał 54 lata

Gwiazdor disco polo walczy z chorobą. Kuba Urbański z zespołu Playboys pokazał zdjęcie

Kuba Urbański zamieścił zdjęcie na Instagramie. W opisie podziękował za wsparcie obserwatorom oraz zdradził, jak wygląda jego walka o zdrowie.

- Dzięki za wszystkie wiadomości, jakie od was dostaje! Rehabilitacja trwa i mam nadzieję, że wszystko wróci do normy. Miłego weekendu - napisał.

Wokalista disco polo nie poddaje się i walczy o to, by już niebawem wrócić na scenę oraz do nagrywania nowych piosenek. Fani w komentarzach życzą mu jak najszybszego powrotu do zdrowia.