Zamknij

Agnieszka Kotońska u Wojewódzkiego. Gwiazda "Gogglebox" przeszła gigantyczną przemianę. Stare zdjęcia szokują [FOTO]

Judyta Wanicka
10.03.2020 19:19
Agnieszka Kotońska
fot. Instagram:@agnieszkakotonska

Agnieszka Kotońska z "Googlebox. Przed telewizorem" była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda TTV zaprezentowała się widzom w zupełnie nowej odsłonie. Jednak jeszcze do niedawna wyglądała kompletnie inaczej. Stare zdjęcia Agnieszki Kotońskiej po prostu wbijają w fotel! 

Agnieszka Kotońska należy do najpopularniejszych gwiazd programu "Gogglebox. Przed telewizorem" emitowanego na antenie TTV. Uczestniczka komentuje programy razem z mężem i synem. Udział w show przyniósł jej sporą popularność na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 250 tysięcy użytkowników. Gwiazda "Gogglebox" pojawiła się w programie Kuby Wojewódzkiego jako elegancka i szczupła brunetka. Jednak mało kto wie, że jeszcze trzy lata temu wyglądała zupełnie inaczej. 

Agnieszka Kotońska z "Gogglebox" na starych zdjęciach 

Kto nie śledzi od początku "Gogglebox. Przed telewizorem", ten pewnie nie wie, że Agnieszka Kotońska przeszła w trakcie programu olbrzymią metamorfozę. Gdy w 2015 roku dołączyła do programu, była korpulentną blondynką lubującą się w mocnym makijażu, tipsach i bazarowej modzie. Z czasem jednak nabrała elegancji i solidnie popracowała nad sylwetką. Dzięki zmianie nawyków żywieniowych oraz ćwiczeniom na siłowni gwiazda TTV schudła prawie 30 kilogramów. Zanim zaczęła się odchudzać, jej waga sięgała aż 98 kg. 

Niesamowity progres najlepiej unaoczniają zdjęcia z cyklu "przed i po", które Agnieszka Kotońska chętnie zamieszcza na Instagramie. Dzisiaj po pulchnej blondynce w kiczowatym makijażu nie ma już śladu, a o tym, że kiedyś nie grzeszyła dobrym stylem, przypominają tylko jej stare zdjęcia. 

Zagłosuj

Jesteś fanem programu "Gogglebox. Przed telewizorem"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw