Zamknij

Joanna Jędrzejczyk u Kuby Wojewódzkiego. „Van Damme dał mi swój numer”

Maciej Friedrich
10.04.2019 10:19
Joanna Jędrzejczyk u Kuby Wojewódzkiego. „Van Damme dał mi swój numer”
fot. Sylwia Olszewska/East News

We wtorek Joanna Jędrzejczyk była gościem programu Kuby Wojewódzkiego. Sportsmenka opowiedziała dziennikarzowi między innymi o zaproszeniu od gwiazdy kina akcji Jean-Claude'a Van Damme'a i wyjaśniła, dlaczego nie chodzi na dyskoteki.

Joanna Jędrzejczyk to jedna z najbardziej utytułowanych polskich zawodniczek sztuk walki. Jest trzykrotną zawodową mistrzynią świata i dwukrotną zawodową mistrzynią Europy w boksie tajskim. Na swoim koncie ma wiele innych nagród. Jest pierwszą Polką, którą znalazła się w federacji MMA Ultimate Fighting Champioship, a także mistrzynią tej organizacji w wadze słomkowej w latach 2015-2017.

We wtorek, 9 kwietnia Joanna była gościem programu „Kuba Wojewódzki”. Samozwańczy „Król TVN” poruszył w wywiadzie różnorodne tematy, począwszy od plotek o powiększeniu piersi, do wspomnień z urodzin Anny i Roberta Lewandowskich.

„Kuba Wojewódzki”: Co łączy Joannę Jędrzejczyk i Jean Claude'a Van Damme?

Dziennikarz zapytał Jędrzejczyk między innymi o jej rzekomą znajomość z gwiazdorem kina akcji, Jean Claudem Van Damme’em. Zawodniczka krótko opisała ich spotkanie.

– Idzie koleś, taki muskularny, mówię: „znam go skądś, to chyba ten znany aktor. Co on ma na czapeczce? JCVD”. Jean-Claude Van Damme? To on, ale jaka znana osoba zakładałaby jeszcze czapeczkę ze skrótem od swojego nazwiska?

Zdradziła również, że gwiazdor zagadnął ją na lotnisku, przedstawił swoim rodzicom, pokazał psa i wręczył swój numer telefonu, zapraszając na wspólny trening. Aktor miał pamiętać Joannę z walki, jaką rozegrała tydzień wcześniej w Berlinie.

ZOBACZ: Joanna Jędrzejczyk w Radiu ZET: "Wkurza mnie, gdy mówią, że jestem dumna i arogancka" [WYWIAD]

Joanna Jędrzejczyk
fot. ZOBACZ: Joanna Jędrzejczyk w Radiu ZET: "Wkurza mnie, gdy mówią, że jestem dumna i arogancka" [WYWIAD]

Joanna Jędrzejczyk nie chodzi na dyskoteki

W rozmowie z Kubą polska mistrzyni wyznała, że nie chodzi na dyskoteki. Powodem były wyzwania na pojedynek, jakie otrzymywała podczas zabawy.

– Nie wiem, co ludzie mają w głowie, chyba siano, że chcą się bić z kobietami. Jestem kobietą i nie wypada mi się bić na ulicy, poza tym nie jestem zwolenniczką rozwiązywania problemów siłą.

W trakcie rozmowy Wojewódzki nawiązał także do urodzin Anny i Roberta Lewandowskich, na których się spotkali. Zażartował, że nie wiedział, że słynna para tyle pije. Jędrzejczyk podtrzymała żart stwierdzeniem, że „wódka jest bezglutenowa”. Podkreśliła także, że bardzo lubi piłkarza i jego żonę.

Zagłosuj

Oglądasz program Kuby Wojewódzkiego?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF