Zamknij

Kuba Wojewódzki drwi z nowego związku Muchy. Zażartował z jej partnera

18.06.2020 19:44
Kuba Wojewódzki skomentował związek Anny Muchy z Jakubem Wonsem
fot. Instagram:@kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki skomentował nowy związek Anny Muchy. Była dziewczyna "Króla TVN-u" spotyka się z aktorem Jakubem Wonsem. Dziennikarz w cięty sposób podsumował romans Muchy na łamach "Polityki". 

Kuba Wojewódzki od dłuższego czasu próbuje wywołać wrażenie, że znowu romansuje z Anną Muchą. Dziennikarz i aktorka "M jak miłość" publikują prowokacyjne zdjęcia mające sugerować, że znowu między nimi iskrzy. Wojewódzki i Mucha byli w parą w latach 2003-2007. Ich związek rozpadł się po głośnym skandalu z udziałem aktorki na festiwalu w Gdyni. Wojewódzki związał się później z modelką Renatą Kaczoruk. Z kolei Mucha założyła rodzinę z producentem telewizyjnym Marcelem Sorą, z którym ma dwoje dzieci. Rozstali się w 2019 roku. 

Kuba Wojewódzki od czasu zerwania z Renatą Kaczoruk oficjalnie pozostaje singlem. Z kolei Anna Mucha niedawno zaczęła się spotykać z aktorem Jakubem Wonsem, którego poznała podczas prób do spektaklu "Letni Dzień". Mieli nawet okazję zagrać razem w serialu "M jak miłość". Zanim połączyło ich coś więcej, Jakub Wons był związany z aktorką Hanną Konarowską, córką Joanny Szczepkowskiej i młodszą siostrą finalistki "Azji Express", Marii Konarowskiej. Ma z nią 9-letnią córkę Zosię.

Anna Mucha ma nowego chłopaka? Spotyka się z aktorem "M jak miłość" [FOTO]

Kuba Wojewódzki komentuje związek Anny Muchy z Jakubem Wonsem

Anna Mucha na razie oficjalnie nie skomentowała związku z kolegą z branży. Zrobił to jednak Kuba Wojewódzki, któremu najwyraźniej nie spodobało się to, że nie będzie mógł dłużej nabierać internautów na romans z byłą dziewczyną. Dziennikarz zażartował z relacji Muchy i Wonsa w bieżącym numerze "Polityki". Nie musiał się zresztą wysilać, bo związkowa historia obojga jest komiczna sama w sobie. 

Nowym partnerem Anny Muchy jest Jakub Wons, aktor, do niedawna partner aktorki Hanny Konarowskiej, która to z kolei dawno temu była partnerką byłego partnera Anny Muchy. Do godnego sfilmowania tego fenomenu może podejść tylko Sylwester Latkowski - napisał Wojewódzki. 

Czyżby Król TVN-u poczuł się odrobinę zazdrosny?