Zamknij

"Kuba Wojewódzki" i "Kuchenne rewolucje" znikną z TVN. Stacja zawiesza programy przez koronawirusa

Patrycja Chudolińska
20.03.2020 17:55
Kuba Wojewódzki Kuchenne Rewolucje TVN
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

TVN zawiesza kolejne programy i seriale w związku z koronawirusem. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, już pod koniec marca ze stacji znikną "Kuba Wojewódzki", "Kuchenne rewolucje" czy "Milionerzy".

TVN zawiesza kolejne programy

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, już niebawem wiele programów TVN zostanie zawieszonych. Stacja zaprzestanie emisji nowych odcinków w związku z rozprzestrzeniającym się w Polsce koronawirusem. Wcześniej podobne kroki poczyniły inne stacje telewizyjne. Polsat zrezygnował z nagrywania kolejnych odcinków "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" oraz zaprzestał emisji "The Four. Bitwa o sławę" oraz "Twoja twarz brzmi znajomo". Za to w Telewizji Polskiej nie zobaczymy w najbliższym czasie nowych odcinków "Dance dance dance" czy "Star Voice. Gwiazdy mają głos".

"Kuba Wojewódzki", "Kuchenne rewolucje", Milionerzy" i "Ukryta prawda" znikną czasowo z TVN

TVN zrezygnował z emitowania wielu programów i seriali z wiosennej ramówki. Od początku kwietnia nie zobaczymy już nowych odcinków "Kuby Wojewódzkiego", "Milionerów", "Co za tydzień", "Superwizjera" czy "Kuchennych rewolucji". Seriale "Kod genetyczny", "Chyłka - Kasacja" i "Ukryta prawda" również zostały wstrzymane. W zwolnionym czasie antenowym będziemy mogli obejrzeć powtórki z poprzednich sezonów oraz filmy.

Zmiana nastąpi również w przypadku "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Od poniedziałku 30 marca program będzie przeniesiony z TVN7 na TVN. Nowe odcinki emitowane będą w poniedziałku o godzinie 21:30. Bez zmian w ramówce wiosennej pozostaną serial "Motyw" i "Ameryka Express".

Informację o zawieszeniu programu potwierdził na swoim profilu na Instagramie Kuba Wojewódzki.

- Moi drodzy. Ze względów bezpieczeństwa zarówno gości, jak i naszej ekipy, zawieszamy nagrywanie kolejnych odcinków programu. Na ostatni zapraszam we wtorek o 22:30 w TVN. Reszta w player.pl. Do zobaczenia szybciej niż Wam się wydaje - napisał pod zdjęciem.

RadioZET.pl/PCh