Zamknij

Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska parą? Widziano ich na kolacji

Redakcja
20.08.2018 16:22
Kuba Wojewódzki i Malwina Wędzikowska parą? Widziano ich na kolacji
fot. Agnieszka Sniezko/East News

Kuba Wojewódzki posiada opinię beztroskiego i spontanicznego „wiecznego dziecka” TVN. Jednak dziennikarz jest już dojrzały i możliwe, że poszukuje stałego związku. Być może niedawno próbował zjednać sobie uroczą Malwinę Wędzikowską. W sieci pojawiły się zdjęcia z ich wspólnej kolacji.

Kuba Wojewódzki nic nie robi sobie z metryki i wciąż wydaje się wiecznie młodą gwiazdą TVN. Być może to zasługa luźnego podejścia do życia i charakterystycznej postawy, będącej mieszaniną sarkazmu i młodzieńczego uroku. W końcu prezenter najbardziej słynie ze swojego ciętego języka.

Podobnymi przymiotami może pochwalić się gwiazda kanału TTV, Malwina Wędzikowska. Projektantka pracowała także przy największych telewizyjnych show: „The Voice of Poland” oraz „Tańcu z Gwiazdami”. Prywatnie znana jest jako osoba pozytywnie nastawiona do życia i bardzo spontaniczna. Podobnie jak Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki spotyka się z Malwiną Wędzikowską

Podobne charaktery mogły skłonić Kubę i Malwinę do pójścia na randkę. Prezenter miał spotkać się z Wędzikowską w jednej z warszawskich restauracji. Według informatorów „Super Expressu” stawiał koleżance wino i starał się ze wszystkich sił sprawić, by bawiła się doskonale. Podobno specjalnie dla nich przedłużono czas pracy lokalu. Jednak dziennikarze twierdzą, że nawet jeśli Malwina dobrze się bawiła, to nie tak, aby móc powiedzieć, że między nią a Wojewódzkim zaiskrzyło. Gwiazdor TVN miał wrócić do domu samotnie i nie otrzymać nawet buziaka na pożegnanie. Czy rzeczywiście jego uroki nie podziałały na Malwinę, czy po prostu spotkanie nie miało charakteru randki? Ciężko powiedzieć, jednak według „Super Expressu”, nawet jeśli nią było, to raczej średnio udaną.

RadioZET.pl/se.pl/MF