Zamknij

"Nietrzeźwa" Anna Mucha w programie Kuby Wojewódzkiego. Nagranie jest hitem! [WIDEO]

19.08.2020 20:29
Kuba Wojewódzki i Anna Mucha
fot. Instagram:@taannamucha

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha spotkali się na planie nowego projektu. Na Instagram trafiło nagranie, w którym Mucha wspomina, że widziała Wojewódzkiego nago, a na koniec wyznaje, że jest nietrzeźwa. Wideo wywołało żywiołową reakcję fanów. 

Anna Mucha pojawiła się na planie nowego programu Kuby Wojewódzkiego "Sztuka Łączenia". Gwiazda "M jak miłość" wpadła do byłego chłopaka, by wziąć udział w cyklu sponsorowanym przez znaną markę alkoholową. Szczegóły projektu na razie nie są znane, ale sądząc po tym, co wydarzyło się na planie, nie zabraknie dobrej zabawy. Na Instagramie pojawiło się nagranie z Kubą Wojewódzkim i Anną Muchą, którą najpierw pokusiła się o pikantne wyznanie na temat byłego partnera, a potem przyznała się, że jest na lekkim rauszu. 

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha byli w latach 2003-2007 jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Inteligentni, błyskotliwi i z ciętym poczuciem humoru dla wielu stanowili idealnie dobrany duet. Związek jednak nieoczekiwanie się rozpadł. Potem Anna Mucha wyjechała za granicę, by kształcić się aktorsko, a Wojewódzki skupił się na rozwijaniu kariery telewizyjnego showmana. Po latach przelotnych romansów dziennikarz związał się z modelką Renatą Kaczoruk. Z kolei Mucha założyła rodzinę z producentem Marcelem Sorą, z którym ma dwoje dzieci. Para rozstała się w 2019 roku. Według najnowszych doniesień obecnie Anna Mucha spotyka się z Jakubem Wonsem, aktorem znanym m.in. z serialu "M jak miłość".

Kuba Wojewódzki drwi z nowego związku Muchy. Zażartował z jej partnera

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha razem na planie "Sztuki Łączenia"

Przez ostatni rok Wojewódzki i Mucha usiłowali wywołać wrażenie, że znowu między nimi zaiskrzyło. Powrót nastąpił jednak tylko na niwie zawodowej i miał na celu podsycenie zainteresowania wokół nowego projektu. Kuba Wojewódzki poprowadzi cykl "Sztuka Łączenia" sponsorowany przez znaną markę alkoholi. Jednym z pierwszych gości będzie Anna Mucha. Aktorka jeszcze przed emisją zdążyła zrobić show, które podbiło serca internautów.

Aktorka przyszła na plan w obcisłej mini i szpilkach. Usiadła zalotnie na brzegu fotela i ucięła zabawną pogawędkę z Wojewódzkim. Nagle wypaliła do niego:

Chodź, nie krępuj się, ja cię przecież widziałam nago...

Ty mnie widziałaś nagiego?! Wiedziałem, że ktoś podglądał, ale nie wiedziałem, że ty! – żartował Kuba. - Chcesz zdjęcie jakieś ładne? - zapytał Muchę.

Ale gwiazdę "M jak miłość" chyba pokonały procenty...  

Ja już jestem nietrzeźwa - odparła wyraźnie rozluźniona. 

Nagranie w niecałą dobę zdobyło ponad 220 tys. polubień. Fani pisali, że Wojewódzki i Mucha nawet po latach stanowią duet nie do zdarcia. 

Uwielbiam was!

Jak wy do siebie pasujecie! 

Ania i Kuba jesteście the best!

Tęsknicie za nimi? 

Posłuchaj podcastu