Zamknij

Kuba Wojewódzki jest za chudy? Fani zaniepokojeni: "Mam ochotę wysłać SMS o treści POMAGAM"

Patrycja Chudolińska
15.01.2020 15:04
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki regularnie dzieli się w mediach społecznościowych urywkami codziennego życia. Nowe zdjęcie dziennikarza zwróciło jednak szczególną uwagę jego fanów. Obserwatorzy gwiazdora twierdzą, że jest za chudy.

Kuba Wojewódzki jest za chudy?

Kuba Wojewódzki chętnie dzieli się na Instagramie nowymi zdjęciami. Gwiazdor TVN ma bardzo dobry kontakt ze swoimi fanami, często odpisuje na komentarze i widać, że ma spory dystans do siebie - nawet negatywne opinie szybko potrafi obrócić w żart.

Choć zazwyczaj publikacje dziennikarza mają pozytywny odbiór, ostatnio opublikowana fotografia zaniepokoiła internautów. Tym razem obserwatorzy zwrócili uwagę na figurę Wojewódzkiego. Zaczęli doradzać mu, by nabrał trochę ciała.

Fani komentują nowe zdjęcie Wojewódzkiego

Na najnowszym zdjęciu widzimy dziennikarza w dresowej bluzie, krótkich spodenkach i japonkach. Odsłonięte nogi Wojewódzkiego są bardzo szczupłe, co nie umknęło uwadze jego obserwatorów.

- Weź chłopie nabierz ciała trochę, bo ta "chudość" przeraża...

- Co to za kurze nóżki.

- Nogi jak nastolatek.

- Kubuś, jak patrzę na twe chude nóżki to mam ochotę wysłać SMS o treści POMAGAM. Poćwicz trochę - zaczęli doradzać internauci.

Kuba Wojewódzki postanowił odpowiedzieć na najbardziej uszczypliwe opinie. Stwierdził, że takie komentarze "zwykle piszą kobiety z nadwagą". Dodał również, że najważniejsze nie są nogi, a jędrny mózg.

A wy co myślicie?

RadioZET.pl/PCh