Zamknij

Kuba Wojewódzki krytykuje Sebastiana Fabijańskiego za malowanie obrazów. Aktor mu odpowiedział

14.10.2020 11:48
Sebastian Fabijański
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Kuba Wojewódzki w swojej rubryce w magazynie "Polityka" tym razem skrytykował Sebastiana Fabijańskiego a dokładniej jego pasję, którą jest malowanie obrazów. Aktor zdecydował się szybko odpowiedzieć złośliwemu dziennikarzowi.

Kuba Wojewódzki w swojej rubryce w magazynie "Polityka" ironiczne komentuje, co słychać u kolegów po fachu. Często wbija szpilę celebrytom, osobom z show-biznesu oraz tym, którzy gościli u niego w programie. Tak było w przypadku Sebastiana Fabijańskiego, który dwa razy gościł w programie Wojewódzkiego. Jednak i jego nie oszczędził Król TVN. Na łamach "Polityki" skrytykował jego najnowszą pasję, którą jest malowanie obrazów.

"Sebastian Fabijański - aktor oraz artysta hiphopowy na umowę zlecenie - został malarzem. Twórca wyznał, za jaką kwotę sprzedał swój pierwszy obraz. To 3,5 tys. zł. Ujawnił też swój proces twórczy: Jest płótno, jest farba. Bardzo bliski ekspresją do innego nurtu: Jest alkohol, jest impreza" - napisał Wojewódzki.

Kuba Wojewódzki skrytykował Sebastiana Fabijańskiego za nową pasję. Aktor szybko mu odpowiedział

Fabijański szybko odpowiedział Wojewódzkiemu.

"Kuba to spersonifikowany przykład ambiwalencji. Najpierw cię opluje, a potem zaprosi do programu, żeby tam znowu opluć, ale przecież właśnie to w nim kochamy, prawda? Chyba mu coś namaluję"- napisał Fabijański. Tak brzmiała początkowa wersja odpowiedzi Fabijańskiego.

Później dopisał jeszcze kilka innych słów w stronę Wojewódzkiego. "Spersonifikowana ambiwalencja, najbardziej popularny polski hejter, jedyny i niepowtarzalny lider swojego programu, influencer na zamówienie marek, a przede wszystkim nonkonformista, który dzięki oportunizmowi odniósł  sukces tak spektakularny, że uwierzył w swoją samowystarczalność " - odpowiedział Fabijański na Insta Stories.

fabijanski_1234

Posłuchaj podcastu

RadioZEt.pl