Zamknij

Kuba Wojewódzki na zdjęciu z dziewczyną? Fani patrzą na jej twarz. "Anna Mucha albo jej ksero" [FOTO]

Judyta Wanicka
29.05.2020 18:02
Kuba Wojewódzki i Anna Mucha znowu są parą?
fot. Instagram:@kuba_wojewodzki_official

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha razem w samochodzie? Król TVN-u opublikował kolejne zdjęcie, które zaintrygowało fanów. Kim jest dziewczyna siedząca z tyłu wozu? Wielu twierdzi, że to Anna Mucha i znalazło na to dowód.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha wrócili do siebie? Na Instagramie Króla TVN-u pojawiło się kolejne intrygujące zdjęcie, na którym widać Wojewódzkiego z dziewczyną. Showman wcielił się w szofera i zabrał ją na przejażdżkę swoim luksusowym autem. Kim jest kobieta wystawiająca twarz zza szyby? Wielu fanów nie ma wątpliwości, że pasażerką Kuby jest nie kto inny tylko Anna Mucha. A jeśli to nie ona, to ktoś do niej łudząco podobny. 

Plotki o romansie Kuby Wojewódzkiego z Anną Muchą krążą już od zeszłego roku. Król TVN-u i aktorka "M jak miłość" publikują prowokacyjne zdjęcia i komentarze mające wywołać wrażenie, że znowu między nimi iskrzy. Przypomnijmy, że latach 2003-2007 Wojewódzki i Mucha byli parą. Ich związek rozpadł się po głośnym skandalu z udziałem aktorki na festiwalu w Gdyni. Wojewódzki związał się później z modelką Renatą Kaczoruk. Z kolei Mucha założyła rodzinę z producentem telewizyjnym Marcelem Sorą, z którym ma dwoje dzieci: Stefanię i Teodora. Według nieoficjalnych informacji para rozeszła się w 2019 roku.

Kuba Wojewódzki pokazał nagą kobietę w łóżku. To Anna Mucha? Fani nie mają wątpliwości

Kuba Wojewódzki z dziewczyną w aucie. To Anna Mucha? 

Po rozstaniu z Renatą Kaczoruk Kuba Wojewódzki oficjalnie pozostaje singlem. Niemniej dziennikarz usiłuje stwarzać pozory, że w jego życiu pojawiła się kolejna kobieta, a konkretnie Anna Mucha. Wojewódzki wstawił zdjęcie eleganckiego wozu, a w nim dziewczynę przypominającą z wyglądu gwiazdę "M jak miłość". 

Są takie momenty w życiu, że nie powinno się szczędzić sił i środków, by chronić swoich najbliższych. Dlatego chroń PESEL - zażartował gwiazdor TVN-u. 

Fani od razu spostrzegli, kogo wiezie Kuba. Pod postem rozgorzały spekulacje na temat tego, kim jest nowa "dziewczyna" Wojewódzkiego. 

Ksero Muchy albo to ona sama?

A mówią, że Mucha nie siada...

Mucha jak nic! 

W tym samym czasie na Instastory Anny Muchy pojawiło się wiele mówiące zdjęcie. Aktorka wygląda przez okno, siedząc w podobnym aucie, jak to na zdjęciu Kuby. 

Mój pierwszy dzień pracy od marca - podpisała fotkę Mucha.

Wygląda na to, że dziennikarz i gwiazda "M jak miłość" znowu się do siebie zbliżyli. Zacieśnienie relacji na pewno służy obojgu pod względem marketingowym. Czy jednak zdecydowali się ponownie zostać parą w życiu? Tego pewnie tak szybko nie ujawnią. 

Rozlicz PIT za darmo i przekaż 1 procent podatku na Fundację Radia ZET 

mucha anna
fot. Instastory:@taannamucha
Zagłosuj

Uważasz, że Kuba Wojewódzki i Anna Mucha pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw