Zamknij

Kuba Wojewódzki napisał autobiografię. Trwało to aż 6 lat

Redakcja
29.08.2018 11:22
Kuba Wojewódzki autobiografia
fot. Instagram

Kuba Wojewódzki zaskoczył swoich fanów autobiografią. Pisał ją przez 6 lat i dzieło wreszcie tej jesieni znajdzie się w księgarniach. Co się w nim znajdzie?

Aż sześć lat – tyle Kuba Wojewódzki poświęcił na pisanie swojej autobiografii, która do sprzedaży trafić ma jesienią. O tym, że już wkrótce ukaże się to dzieło, dziennikarz poinformował w social mediach. Pokazał nawet jego okładkę.

Jak widać, autobiografia określana jest mianem „nieautoryzowanej”, co może być zachętą do przeczytania i oznaczać po prostu, że znajdzie się w niej wiele pikantnych szczegółów z życia kontrowersyjnego dziennikarza.

Kuba Wojewódzki: autobiografia jesienią w sprzedaży

Komentujący już spekulują, jakie wątki poruszy Wojewódzki. Zdania co do samego wydania książki są podzielone. Niektórzy twierdzą, że obecnie decyduje się na to każdy celebryta.

„Szkoda, że wydałeś książkę, kiedy byle bloger książkę wydaje. Jeszcze o sobie samym. Co tam może być? Że zaliczyłeś więcej lasek niż samochodów albo odwrotnie?” – pisze jeden z internautów. „Mnie trudno w to uwierzyć. Chyba miałam nadzieję, że Ty nie napiszesz. Oby była dobra, oby!” – dodaje ktoś inny.

Niektórzy żartują, że będzie z pewnością dużo o towarzyskich ekscesach dziennikarza.

„Czyli teraz Polska wersja 50 twarzy Wojewódzkiego”.

Zdecydowanie jednak większość podkreśla, że czeka na tę książkę i z pewnością ją kupi. Niektórzy nawet przyznają, że czują, że to będzie słabe, ale przeczytać trzeba.

Co ciekawe, „Król TVN” przygotowuje niespodziankę dla internautów śledzących jego profil na Instagramie. Będą to pewnie autorskie egzemplarze, choć po Wojewódzkim różnych pomysłów można się spodziewać.

RadioZET.pl/SA