Zamknij

Kuba Wojewódzki o planach ojcowskich: „Sprawa jest w toku”. Tylko z kim?

Redakcja
06.12.2018 12:45
Kuba Wojewódzki
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kuba Wojewódzki uchodzi za wiecznego nastolatka. 55-letni już celebryta ma na koncie kilka dłuższych związków, choć dotąd nie udało mu się stworzyć trwałej relacji. W jednym z niedawnych wywiadów prezenter opowiedział, że ma poważne ojcowskie plany. Po raz pierwszy szczerze wyjawił, że dzieci są jego największym marzeniem, którego dotąd nie udało mu się spełnić.

Wielu osobom Kuba Wojewódzki kojarzy się jako wieczny nastolatek. 55-letni prezenter, który okrzyknął się „Królem TVN-u”, wydaje się wesołkiem, który o życiu nie myśli poważnie. Dotąd stworzone przez niego związku rozpadały się po jakimś czasie i celebryta nie stworzył trwałej relacji. Okazuje się jednak, że jego największe marzenia wcale nie wiążą się z życiem zawodowym. Jak zdradził w niedawnym wywiadzie dla Onetu, chciałby mieć dzieci i zmienić swój dotychczasowy styl życia. Czytelników zaskoczył wyznanie, w którym przyznaje, że sprawa ojcostwa „jest w toku”.

– Mam 55 lat i doszedłem do punktu, w którym patrzę na dwa sportowe samochody w moim garażu i szczerze mówiąc, chcę ich, ale ich nie potrzebuję. To kopernikański przewrót w moim życiu. Czuję spokój – zapowiada enigmatycznie „Król TVN”. Brzmi tak, jakby w jego życiu zanosiło się na ogromne zmiany.

Kuba Wojewódzki zostanie ojcem?

W rozmowie z dziennikarzem Onetu Kuba Wojewódzki przyznał, że dotąd nie udało mu się zostać ojcem, bo miał zupełnie inne priorytety i chciał realizować się na innych płaszczyznach. Kiedy jego znajomi zakładali rodziny, on miał zupełnie inne plany.

– W moim przypadku to jest trochę tak, że ja, mając 20 lat, gdy moi koledzy już zaczynali stawać się ojcami i mężami, miałem zupełnie inne priorytety. Moim celem był horyzont wyznaczany przez moje marzenia i pasje. A w życiu zawsze jest coś za coś – wyjaśnił Wojewódzki. Dodał, że w jego wieku nadal można starać się o dziecko i stwierdził, że „sprawa jest w toku”.

– A ty myślisz, że 55-letni mężczyzna już nie może? Spokojnie, sprawa jest w toku. Mam nadzieję, że bardziej wkurza się to dziecko, że nie ma ojca we mnie – zdradził. Co to może oznaczać? W tej chwili Wojewódzki nie ma stałej partnerki. A może tym razem dobrze ukrywa swoje życie prywatne? Pewne jest, że na pewno nie wyobraża sobie szczęśliwego życia bez dziecka.

– Nie wyobrażam sobie spełnienia swojego życia bez potomka. Myślę, że mam parę kandydatek na potencjalne matki. Facet, który co jakiś czas rozstaje się z partnerkami, właściwie za każdym razem zaczyna swoje życie na nowo. Odkrywa, obrywa i przechodzi przez różne etapy. Historycznie, nie linearnie. Najpierw jest etap upadku Rzymu, potem jest okres Bachusowy, czyli absolutne pomieszanie zła z poplątaniem hedonizmu, następnie etap orgiastyczny, aż w końcu znowu etap romantyczny. Ja właśnie wchodzę w etap romantyczny – zadeklarował Kuba Wojewódzki.

Czy to oznacza, że już dojrzał, by się ustatkować? Czas pokaże.

RadioZET.pl/