Zamknij

Kuba Wojewódzki po 20 latach żegna się ze swoim programem w TVN. "To była wspaniała podróż"

09.09.2021 11:24
Kuba Wojewódzki
fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Kuba Wojewódzki zmartwił swoich fanów. Gwiazdor na Instagramie opublikował czarno-białe zdjęcie i wpis, w którym podkreślił, ze po 20. latach żegna się ze swoim programem. "To była wspaniała podróż" - napisał gwiazdor TVN na Instagramie.

Kuba Wojewódzki po 20. latach znika ze swoim programem. Gwiazdor TVN opublikował zdjęcie i wpis na Instagramie, w którym podkreślił, że jego show widzowie nie zobaczą już na antenie TVN. Jednocześnie zaznaczył, że program będzie można oglądać w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych.

Kuba Wojewódzki po 20 latach zegna się ze swoim programem w TVN. "To była wspaniała podróż"

"W związku z nagłym, aczkolwiek spodziewanym końcem programu  #kubawojewodzki dziękuję wszystkim za obecność przez ostanie 20 lat. To była wspaniała podróż. Do zobaczenia w przyszłym roku na jednej z największych platform streamingowych" - napisał gwiazdor.

Wojewódzki nie wyjaśnił dokładnie, co się stało. Jego fani mogą się jedynie domyślać, że sprawa ma związek z wydarzeniami sprzed kilku dni. Gwiazdor został zaproszony do "Dzień Dobry TVN", w którym opowiadał o swoim show. Na tym się jednak nie skończyło, gdyż postanowił wbić szpile kilku celebrytom, m.in. Kasi Cichopek oraz Małgorzacie Rozenek. Ponoć po emisji programu od razu został zaproszony na rozmowę z Edwardem Miszczakiem, który miał mu dać reprymendę.

"Wojewódzki kolejny raz wykazał się totalnym brakiem szacunku dla własnej stacji i współpracowników. Obraża wszystkich od lat bez żadnych konsekwencji ze strony władz TVN, bo wie, że Edward Miszczak bardzo go lubi i przymyka oko na jego ekscesy. Podobno od razu po emisji programu doszło między nimi do rozmowy, ale jaki będzie jej efekt, nie wiadomo. Na pewno publicznie nikt ze stacji tego wydarzenia nie skomentuje" - powiedział w rozmowie z Pudelek.pl pracownik TVN.