Zamknij

Kuba Wojewódzki pochwalił się nowym autem. Fani skrytykowali showmana

Sylwia Wamej
11.12.2019 21:22
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/ East News

Kuba Wojewódzki pochwalił się na Instagramie nowym samochodem. Auto dziennikarza nie spodobało się fanom, a poszło dokładnie o ochronę środowiska.

Kuba Wojewódzki pochwalił się nowym autem. Jest ogromne

Kuba Wojewódzki lubi chwalić się w mediach społecznościowych drogimi samochodami. Ostatnio gwiazdor TVN sprawił sobie nowe auto, które jest ogromnych rozmiarów. Fotografia, na której przy okazji zareklamował też jedną ze stacji benzynowych, nie wzbudziła sympatii fanów. Poszło o ekologię, a jak wiadomo ogromne samochody do takowych nie należą.

"Podobno nadchodzi sroga zima.  Czas się przygotować na mrozy. Od dziś tankuje tylko arktyczny diesel - napisał Kuba Wojewódzki pod zdjęciem.

Fani skrytykowali nowy samochód Kuby Wojewódzkiego

Fanom showmana nie spodobało się to, że samochód spala bardzo dużo benzyny i szkodzi środowisku. Mimo że pod zdjęciem pojawiło się wiele krytycznych uwag, Wojewódzki niespecjalnie się nimi przejął.

Przegiąłeś!Ile to pali!  - pytali fani. Kuba postanowił jednak odpowiedzieć w swoim stylu: " 2/3 gibony dziennie"..- napisał. 

To nie pierwszy raz, gdy Kuba Wojewódzki prowokuje zdjęciami na Instagramie. Showman zawsze odpowiada w swoim stylu, zadziornie i ironicznie, nie przejmując się złośliwymi followersami.

Zagłosuj

Oglądasz program Kuby Wojewódzkiego?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/SW