Zamknij

Kuba Wojewódzki pochwalił się śliczną siostrzenicą. Kinga jest modelką i szuka pracy [FOTO]

10.05.2021 16:17
Kuba Wojewódzki
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Kuba Wojewódzki pokazał swoją siostrzenicę. Kinga jest tegoroczną maturzystką, poza tym dorabia jako modelka. Obecnie dziewczyna rozgląda się za pracą w stolicy. 

Kuba Wojewódzki ostatnio skupia się na promowaniu nowego biznesu. Razem z Januszem Palikotem założyli firmę oferującą napoje alkoholowe i bezalkoholowe z zawartością suszu z konopi. Od kilku miesięcy na rynku można kupić piwo kraftowe BUH. W przyszłości właściciele planują wypuścić także wódkę konopną oraz, jeśli prawo na to pozwoli, produkować napoje z CBD i THC. Wojewódzki zajmuje się także biznesem gastronomicznym. Do niedawna posiadał restaurację Niewinni Czarodzieje, lecz na początku roku zdecydował się sprzedać udziały i założyć własną sieć lokali.

Przy okazji rozkręcania nowych biznesów "Król TVN-u" aktywnie promuje się w social mediach. Jak zwykle napędza zasięgi sprawdzonymi sposobami, czyli pokazując piękne kobiety i szybkie auta oraz obśmiewając swoje stare zdjęcia. Ostatnio chętnie wstawia też cięte posty na temat Michała Piróga, którego w wyniku dawnych zaszłości nie darzy zbytnią sympatią. W miniony weekend Wojewódzki postanowił przyciągnąć uwagę internautów zdjęciem, jakiego dotąd nie było - dziennikarz przedstawił fanom swoją uroczą siostrzenicę. 

Kuba Wojewódzki zadrwił z Tomasza Kammela. Nawiązał do jego wpadki na koncercie TVP 

Kuba Wojewódzki pokazał swoją siostrzenicę 

Wojewódzki zwykle nie ujawnia w social mediach swoich bliskich, lecz tym razem zrobił wyjątek i przedstawił fanom swoją siostrzenicę. Dziewczyna ma na imię Kinga i jest tegoroczną maturzystką. Na jej profilu można obejrzeć sporo zdjęć z profesjonalnych sesji zdjęciowych. Siostrzenica Wojewódzkiego współpracuje z prestiżową agencją modelek. Po zdanych egzaminach planuje podjąć pracę w Warszawie. Troskliwy wujek postanowił jej w tym pomóc. 

Uwaga! Moja siostrzenica, tegoroczna maturzystka, poszukuje WRAZ ZE SWOIM CHŁOPAKIEM (też maturzysta) pracy w Warszawie. Gdyby ktoś coś... (kontakt na priv @kozuch_kinga). Dziękuję za uwagę - napisał Kuba. 

Fani są pod wrażeniem urody Kingi. Niektórzy nawet dostrzegli pewne podobieństwo do Renaty Kaczoruk, byłej dziewczyny Wojewódzkiego. Myślicie, że zrobi karierę?