Zamknij

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie sprzed 26 lat

Redakcja
06.03.2019 12:14
Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie sprzed 26 lat
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie z 1993 roku. Na fotografii widzimy dziennikarza w stroju charakterystycznym dla lat dziewięćdziesiątych pozującego przy sportowym aucie. Internauci nie kryli rozbawienia.

Kuba Wojewódzki, choć trudno w to uwierzyć, skończył 55 lat. Dziennikarz przyszedł na świat w 1963 roku w Koszalinie. Swoją karierę rozpoczynał w firmie fonograficznej Artson, był również dyrektorem Festiwalu Muzyków Rockowych w Jarocinie oraz realizował teledyski dla takich artystów zespołów jak Hey, IRA czy Oddział zamknięty.

Pracę w telewizji rozpoczynał w TVP, po czym przeniósł się do Polsatu. Pełnił funkcję jurora w trzech edycjach muzycznego show „Idol”. Od 2006 roku na antenie TVN emitowany jest autorski talk-show „Kuba Wojewódzki”, jeden z najpopularniejszych formatów tego typu w Polsce. W latach 2003-2007 prowadził razem z Michałem Figurskim „Antylistę” na antenie Antyradia. Na swoim koncie ma nawet epizod aktorski, zagrał główną rolę w sztuce Woody'ego Allena „Zagraj to jeszcze raz, Sam”.

Kuba znany jest ze swojego poczucia humoru i często kontrowersyjnych wypowiedzi, a także zamiłowania do sportowych aut. Jest również bardzo aktywny w mediach społecznościowych, jego profil na Instagramie obserwuje milion użytkowników. To właśnie na nim dziennikarz opublikował zdjęcie sprzed 25 lat.

ZOBACZ: Kuba Wojewódzki w wywiadzie dla Radia ZET. "Chciałem, żeby moje życie stało się moim zawodem"

Kuba Wojewódzki na zdjęciu sprzed 26 lat

W poniedziałek, 4 marca na profilu Kuby pojawiło się zdjęcie, które rozbawiło fanów dziennikarza. Na fotografii, według Wojewódzkiego pochodzącej z 1993 roku, gwiazdor TVN pozuje na tle czerwonego Volkswagena Corrado.

Kuba Wojewódzki stare zdjęcie
fot. Instagram:@kuba_wojewodzki_official

„Sportowe samochody oraz luksusowa odzież to mój znak rozpoznawczy od lat” – zażartował w poście.

Rozbawieni internauci nie szczędzili komentarzy dotyczących zarówno samochodu, jak i stroju Kuby.

„Znakiem rozpoznawczym lat 90 są te szerokie nogawki markowych jeansów opadających na markowe adidasy”.

„Kubuś dinozaur, hłahła pozdrawiam od serduszka czarnego jak Twoje”.

„To się nazywa powrót do przeszłości z przytupem. Nie wiele osób ma w ogóle zdjęcia z tych czasów”.

Rzeczywiście, zdjęciu ciężko odmówić charakterystycznego klimatu lat dziewięćdziesiątych. Wojewódzki nie jest zresztą jedyną gwiazdą TVN, która chętnie chwali się zdjęciami sprzed lat. Pod koniec stycznia mogliśmy zobaczyć zdjęcie Magdy Gessler, gdy miała 13 lat.

RadioZET.pl/MF