Zamknij

Kuba Wojewódzki pochwalił się zgrabną dziewczyną. Fani: „Jakby Anna Mucha”

Judyta Wanicka
15.10.2019 11:07
Kuba Wojewódzki
fot. WOJCIECH STROZYK/REPORTER/EAST NEWS

Kuba Wojewódzki ponownie związał się z Anną Muchą? Król TVN-u pokazał zdjęcie z samochodem i nową dziewczyną, a konkretnie jej boskimi nogami. „Moje dwie wielkie namiętności – jeep oraz ta druga” – pochwalił się dziennikarz. Fanom wystające z auta nogi wydały się znajome. „To Anna Mucha?” – dopytują.

Kuba Wojewódzki słynie nie tylko z zamiłowania do szybkich aut, ale także do pięknych i sporo młodszych kobiet. Niedawno showman pochwalił się w swoim programie, że spotyka się z 22-letnią studentką medycyny. Szybko wyszło na jaw, że rzeczoną przyjaciółką Wojewódzkiego jest była Miss Ziemi Łódzkiej, Marta Ziębakowska, która jest także dobrą znajomą Macieja Musiała. Po licznych publikacjach 22-latka zdementowała związek z Wojewódzkim, twierdząc, że jest on jedynie jej dobrym kumplem.

Co ciekawe, niedawno na Instagramie pojawiło się wspólne zdjęcie Kuby Wojewódzkiego i Anny Muchy. Proszę przy nas nie używać określenia stara, bo są rzeczy, które po prostu nie rdzewieją – podpisała wspólną fotkę z Kubą gwiazda „M jak miłość”. Fotka wzbudziła falę spekulacji, że byli zakochani znowu się spotykają. Plotki o związku Wojewódzkiego z Muchą podsyciło kolejne zdjęcie dziennikarza. Widzowie dostrzegli na nim bowiem seksowne nogi jego byłej.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha znowu razem?

Kuba Wojewódzki pochwalił się na Instagramie największymi miłościami swojego życia. Jest to oczywiście luksusowe auto – tym razem wielka, czarna terenówka – oraz piękna dziewczyna. Z okna samochodu wystają zgrabne nogi w szpilkach.

Moje dwie wielkie namiętności: Jeep Wrangler oraz ta druga... - napisała Wojewódzki.

Fanom nogi przyjaciółki Wojewódzkiego wydają się znajome. W końcu klasyczne szpilki to ulubione buty jego ex, Anny Muchy. W komentarzach pojawiły się pytania, czy właśnie ją wozi na tylnym siedzeniu gwiazdor TVN.

Nogi jakby Ani Muchy – piszą internauci.

Fajnie by było gdyby to były nogi Ani. Pasujecie do siebie – czytamy w komentarzach.

Kuba Wojewódzki odpowiadała wymijająco i droczył się z ciekawskimi fanami.

Mucha ma odnóża – żartował.

Bardziej zorientowani w sprawie związków Wojewódzkiego twierdzą, że dziennikarz przewiózł swoim luksusowym autem nową przyjaciółkę, z którą jest widywany od pewnego czasu, i to jej nogi widać na zdjęciu.

RadioZET.pl/jw