Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kuba Wojewódzki pokazał apartament w Gdyni

09.04.2018 09:24

Kuba Wojewódzki pokazał apartament w Gdyni. Widok zapiera dech w piersiach.

Kuba Wojewódzki fot. Eastnews/Archiwum Radia ZET

Kuba Wojewódzki pokazał apartament w Gdyni

Kuba Wojewódzki kocha luksus i wcale tego nie ukrywa. Dziennikarz lubi podkreślać, jak bardzo bogata jest jego kolekcja drogich samochodów. Ma także imponujący apartament na warszawskim Powiślu. Nie wszyscy wiedzą, że Wojewódzki jest również właścicielem apartamentu w prestiżowym kompleksie budynków, położonych nad samym morzem w Gdyni. Trzeba przyznać, że widok robi wrażenie.

Już na pierwszy rzut oka widać, jaki styl wnętrz preferuje Wojewódzki. Mieszkanie utrzymane jest w jasnych kolorach, a największe wrażenie robią ogromne okna z widokiem na morze. Większość dodatków utrzymana jest w jasnych barwach, dzięki czemu wspaniale prezentują się na tle Bałtyku. Surowy wystrój wnętrza przełamują gustowne dodatki i książki, dzięki czemu apartament sprawia wrażenie bardzo przytulnego.

O tym, ile może zarabiać Wojewódzki, od lat krążą w show-biznesie legendy. Dziennikarz zapytany o to przez „Playboy” odpowiedział w ten sposób:

— Światem rządzi miłość, a ja na przykład bardzo kocham pieniądze. Ale muszę cię zmartwić. I redaktorów większości serwisów plotkarskich też. G... wiecie. Stawki, którymi się czasami podniecacie, typu — Edyta Górniak zarobi 300 tysięcy — nie mają nic wspólnego z prawdą. Jest dużo, dużo więcej kasy na rynku niż wam się wydaje. [...] Zarabiam europejskie pieniądze w ciągle jeszcze europejskim kraju. Mało kto wie, ale program „Kuba Wojewódzki”, który współprodukuję z moim przyjacielem, nie jest moim jedynym źródłem utrzymania — zdradził dziennikarz, który dodał także, że cztery dni w tygodniu zwykle spędza nad morzem.

RadioZET.pl/SI

Oceń