Zamknij

Kuba Wojewódzki pokazał nagą kobietę w łóżku. To Anna Mucha? Fani nie mają wątpliwości

Judyta Wanicka
04.05.2020 13:49
Kuba Wojewódzki
fot. Instagram:@kuba_wojewodzki_official

Anna Mucha nago w łóżku Kuby Wojewódzkiego? Fani twierdzą, że rozebrana kobieta na zdjęciu to Anna Mucha, z którą Wojewódzki miał odnowić romans. Gorące zdjęcie na profilu gwiazdora TVN wywołało falę spekulacji. 

Kuba Wojewódzki opublikował zdjęcie nagiej Anny Muchy? Na Instagramie dziennikarza TVN pojawiło się gorąca fotka rozebranej kobiety w pościeli, a przy niej reklama cateringu Magdy Gessler. Wielu fanów nie ma złudzeń, że naga dziewczyna w łóżku Wojewódzkiego to Anna Mucha i przytaczają na to dowody. Aktorkę miał zdradzić jeden szczegół. W komentarzach posypały się sugestie, że Anna Mucha rozstała się z Marcelem Sorą i wróciła do Wojewódzkiego. 

Już od zeszłego roku krążą plotki o romansie Kuby Wojewódzkiego z Anną Muchą. Król TVN-u i aktorka "M jak miłość" publikują prowokacyjne zdjęcia i komentarze mające wywołać wrażenie, że znowu między nimi iskrzy. Przypomnijmy, że latach 2003-2007 Wojewódzki i Mucha byli parą. Ich związek rozpadł się po głośnym skandalu z udziałem aktorki na festiwalu w Gdyni. Wojewódzki związał się później z modelką Renatą Kaczoruk. Z kolei Mucha założyła rodzinę z producentem telewizyjnym Marcelem Sorą, z którym ma dwoje dzieci: Stefanię i Teodora. Według nieoficjalnych informacji para rozeszła się w 2019 roku. 

Anna Mucha topless. Aktorka wspomina wakacje. Fani: "Gorąco" [FOTO]

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie nagiej Anny Muchy? 

Na Instagramie Kuby Wojewódzkiego pojawiała się fotografia roznegliżowanej kobiety, która zmysłowo wygina się w łóżku. Nie widać jej twarzy, ale odsłonięte kształty przywodzą na myśl byłą dziewczynę gwiazdora. Fani nie mają złudzeń, że do zdjęcia rozebrała się Anna Mucha. Świadczyć ma o tym nie tylko uderzające podobieństwo cech fizycznych, ale także czerwony sznureczek na lewym nadgarstku. Dokładnie taki sam, jak nosi Anna Mucha. 

Osoby spostrzegawcze więcej nie potrzebują. Czerwona nitka kabały na lewym nadgarstku – pisze jedna z internautek.

Bark talii, czyli oprócz bransoletki mały znak rozpoznawczy Anny Muchy.

Po kształcie stóp też widać, że to ona - komentują internauci. 

Niestety Kuba Wojewódzki nie chciał zdradzić, kim jest seksowna dziewczyna na zdjęciu i czy to faktycznie jego łóżko. 

Zagłosuj

Czy Kuba Wojewódzki i Anna Mucha pasują do siebie?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw