Zamknij

Kuba Wojewódzki pokazał nogi tajemniczej kobiety. Fani zdziwieni: "To nie Mucha"

04.06.2020 14:15
Kuba Wojewódzki
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Kuba Wojewódzki stale podsyca plotki o swoim nowym związku. Król TVN-u po raz kolejny opublikował zdjęcie tajemniczej dziewczyny. Tym razem pokazał fanom jej nogi.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha są razem? To pytanie w ostatnim czasie zadaje sobie coraz więcej fanów znanego dziennikarza. Prowadzący show TVN od jakiegoś czasu publikuje zdjęcia tajemniczej dziewczyny, które coraz bardziej intrygują jego obserwatorów. Na fotografiach zazwyczaj nie widać twarzy kobiety lub jest ona na tyle daleko, że ciężko ją rozpoznać. Wiele osób podejrzewa jednak, że to właśnie Anna Mucha.

Ostatnia publikacja Kuby Wojewódzkiego znów przykuła uwagę internautów. 56-latek pokazał zdjęcie z samochodu, zrobione przez jego towarzyszkę. Dziewczyna jest z tyłu auta i wyciąga nogi w kierunku Wojewódzkiego, który siedzi za kierownicą. Fani znów zaczęli zastanawiać się, kim jest tajemnicza wybranka Wojewódzkiego.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki na zdjęciu z dziewczyną? Fani patrzą na jej twarz. "Anna Mucha albo jej ksero" [FOTO]

Kuba Wojewódzki pokazał nogi tajemniczej kobiety. Kim jest nowa dziewczyna Wojewódzkiego?

- Uwielbiam dłuuuuuuuugie... podróże w doborowym towarzystwie - napisał Kuba Wojewódzki w opisie pod zdjęciem.

Długie nogi zwróciły uwagę także internautów. Komentujący stwierdzili, że nie mogą należeć one do Anny Muchy - wskazują raczej na wyższą dziewczynę, na przykład modelkę Renatę Kaczoruk. Inni twierdzą, że zdjęcie zostało zrobione specjalnie w taki sposób, by jeszcze bardziej namieszać w głowach fanów.

- Ładne masz nogi, Aniu.

- To nie Mucha!

- Takie długie nogi ma Renia.

- Czyżby piękna Anna? - komentują fani.

A wy jak myślicie?

RadioZET.pl/PCh