Zamknij

Kuba Wojewódzki pokazał stare zdjęcie z Anną Muchą. Żałuje rozstania?

Redakcja
28.09.2018 11:16
Kuba Wojewódzki
fot. Instagram

Kuba Wojewódzki pokazał na Instagramie stare zdjęcie z czasów związku z Anną Muchą. Fani zastanawiają się, co to oznacza. Zwykłe „wspominajki” czy może żałuje rozstania?

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha kiedyś byli parą, o czym wiele osób już nie pamięta. Rozstali się 11 lat temu po 4 latach związku. Uznawani byli za jedną z lepiej dobranych par w polskim show-biznesie. Wielu fanów wróżyło im długi związek. Niestety, w ich relacji coś zgrzytało, bo ostatecznie ich drogi się rozeszły. Teraz, po tylu latach Kuba Wojewódzki natrafił w swoich zbiorach na zdjęcie z czasów związku z aktorką. Nie omieszkał pokazać je na Instagramie.

Kuba Wojewódzki i Anna Mucha razem na starej fotce

„Takie zdjęcie znalazłem dziś... we were young and wild and free...” – napisał enigmatycznie w komentarzu do zdjęcia.

Nie wiadomo, co dokładnie skłoniło Wojewódzkiego do takich sentymentów, ale zdaniem niektórych fanów dziennikarz – po kolejnych nieudanych związkach – doszedł po prostu do wniosku, że żałuje rozstania z Muchą.

Przy zdjęciu pojawiły się też komentarze o tym, jaką zgraną parę tworzyli Mucha i Wojewódzki.

„Fajna była z Was para”, „Stara miłość nie rdzewieje”, „Ciekawe co Ania na to ale fajna z Was była para” – piszą.

Co ciekawe, przy zdjęciu pojawił się też komentarz Muchy, która przesłała dziennikarzowi buziaka. Ten w odpowiedzi zapytał żartobliwie: „A Pani w jakiej sprawie?”.

RadioZET.pl/SA