Zamknij

Kuba Wojewódzki pokazał wnętrze apartamentu nad morzem. Widok robi wrażenie

Sylwia Wamej
25.03.2019 16:16
Kuba Wojewódzki
fot. Instagram.com/ Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki lubi pokazywać na Instagramie wystawne życie. Ostatnio uraczył swoich fanów zdjęciem pięknego nadmorskiego apartamentu.

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie apartamentu nad morzem

Kuba Wojewódzki nie stroni od luksusów. Showman często pokazuje na Instagramie relacje z egzotycznych podróży oraz przejażdżki najnowszymi samochodami. Tym razem Kuba postanowił uciec z hałaśliwej stolicy nad morze. Gwiazdor wybrał odpoczynek w Gdyni. Pokazał też, jak spędza czas. Na jego instagramowym profilu pojawiła się fotka gdyńskiego apartamentu, z widokiem na morze. Przestronne wnętrze robi wrażenie. Fanom również spodobało się mieszkanie Wojewódzkiego, co oczywiście podkreślili, komentując zdjęcie.

Widać, że Wojewódzki czuje się nad morzem, jak ryba w wodzie. Kolejne zdjęcie, na którym pozuje siedząc w terenowym samochodzie, wykonał na Helu, podkreślając, że "to jego miejsce na ziemi". Po rozstaniu z Renatą Kaczoruk choć Kuba pokazuje się w towarzystwie pięknych kobiet, próżno szukać na jego Instagramie informacji, czy jego serce obecnie jest zajęte. Na razie dziennikarz skupia się na pracy, a w wolnych chwilach udaje się na przejażdżki terenowymi samochodami.

Zagłosuj

Lubisz jeździć nad polskie morze?

Liczba głosów:

RadioZEt.pl/ SW