Kuba Wojewódzki pokazał wnętrze apartamentu nad morzem. Widok robi wrażenie

25.03.2019 16:16

Kuba Wojewódzki lubi pokazywać na Instagramie wystawne życie. Ostatnio uraczył swoich fanów zdjęciem pięknego nadmorskiego apartamentu.

Kuba Wojewódzki fot. Instagram.com/ Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie apartamentu nad morzem

Kuba Wojewódzki nie stroni od luksusów. Showman często pokazuje na Instagramie relacje z egzotycznych podróży oraz przejażdżki najnowszymi samochodami. Tym razem Kuba postanowił uciec z hałaśliwej stolicy nad morze. Gwiazdor wybrał odpoczynek w Gdyni. Pokazał też, jak spędza czas. Na jego instagramowym profilu pojawiła się fotka gdyńskiego apartamentu, z widokiem na morze. Przestronne wnętrze robi wrażenie. Fanom również spodobało się mieszkanie Wojewódzkiego, co oczywiście podkreślili, komentując zdjęcie.

Widać, że Wojewódzki czuje się nad morzem, jak ryba w wodzie. Kolejne zdjęcie, na którym pozuje siedząc w terenowym samochodzie, wykonał na Helu, podkreślając, że "to jego miejsce na ziemi". Po rozstaniu z Renatą Kaczoruk choć Kuba pokazuje się w towarzystwie pięknych kobiet, próżno szukać na jego Instagramie informacji, czy jego serce obecnie jest zajęte. Na razie dziennikarz skupia się na pracy, a w wolnych chwilach udaje się na przejażdżki terenowymi samochodami.

Zagłosuj

Lubisz jeździć nad polskie morze?

RadioZEt.pl/ SW

Oceń