Zamknij

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie w maseczce. Rozgorzała dyskusja: "W programie nie nosisz"

14.09.2020 12:25
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki często pokazuje zdjęcia, na których widać go w maseczce. Po publikacji najnowszej fotki z urlopu, pod jego postem rozgorzała dyskusja o maseczkach. "W programie nie nosisz" - zarzucono "Królowi TVN". Ten ma dla komentujących cięte riposty.

Kuba Wojewódzki zdecydowanie jest zwolennikiem noszenia maseczek. Samozwańczy "Król TVN" często pokazuje swoje zdjęcia z maską zasłaniającą nos i usta. Podobnie na najnowszej fotce z wypadu nad morze. Kuba leży w fotelu na motorówce z wyciągniętymi nogami i relaksuje się w promieniach słońca. Na twarzy ma maseczkę. Na niektórych internautów podziałała ona jak płachta na byka, bo od razu pojawiły się komentarze, w których wyśmiewają zasadność zasłaniania twarzy.

Kuba Wojewódzki wyśmiany za noszenie maseczki

Internauci zarzucili Kubie, że noszenie tego typu maski nie ma żadnego sensu. Wywiązała się dyskusja.

"Ta maska nie ma najmniejszego sensu bo ma swobodny wydech (zawór wydechowy)" - pisze internauta. Inny odpowiada mu żartując z Kuby:

"Może gładź docierali na łajbie więc po co ma wdychać pył z gipsu?".

Kuba zdecydował się niektórym odpowiedzieć i wszedł z nimi w ostrą polemikę. Komentującym zarzucił, że uważają się za specjalistów, a nimi nie są.

"Fachowcy, wszędzie fachowcy" - napisał. Na inną wypowiedź zareagował sugestią, by ci, którzy nie wierzą w wirusa, zgłosili się jako wolontariusze do szpitala. Jedna z internautek zajęła stronę Kuby.

"Wszyscy o tej masce" - zauważyła z niechęcią. A Wojewódzki mocno to spointował: "Nie wierzą w wirusy. Ale w niepokalane poczęcie już tak".

Potem dodał:

"Wiara w teorie spiskowe nie jest objawem sceptycznego myślenia. Jest objawem skrajnej łatwowierności".

Kuba Wojewódzki szczerze na temat Gienka Loski

Pojawił się też  komentarz, w którym internauta zarzucił Wojewódzkiemu, że założył maseczkę będąc na motorówce, na otwartej przestrzeni i prawdopodobnie w małym gronie osób, ale podczas realizacji swojego programu o nakazie zakrywania ust i nosa zapomina.

"Jak już zakładasz maskę na środku morza żeby nie zarazić łódki to załóż też w studio na kanapach jak siedzisz obok ludzi. Dramat Kuba" - na ten wpis Kuba nie odpowiedział.

RadioZET.pl/AS