Zamknij

Kuba Wojewódzki pokazał twarz swojej towarzyszki. To znana sportsmenka [FOTO]

Maciej Friedrich
17.06.2020 13:30
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki od pewnego czasu publikuje zdjęcia, na którym widać tajemniczą kobietę. Czyżby gwiazdor TVN postanowił pokazać twarz swojej towarzyszki? W sieci pojawiło się zdjęcie dziennikarza w towarzystwie uznanej sportsmenki.

Kuba Wojewódzki przez lata pracował na opinię jednego z najpopularniejszych i najbardziej kontrowersyjnych dziennikarzy w Polsce. Karierę rozpoczynał w Telewizji Polskiej, następnie pracował w Polsacie, by ostatecznie związać się ze stacją TVN, gdzie przeniósł swoje autorskie publicystyczno-rozrywkowe show "Kuba Wojewódzki". Doskonale sprawdził się w roli jurora, występował w "Idolu", "Mam talent" i "X-Factor". Sam siebie przedstawia jako "króla TVN".

W mediach głośno było o związkach Wojewódzkiego. W latach 2003-2007 związany był z aktorką Anną Muchą, tworzyli jedną z pierwszych w kraju "power couple", którymi nieustannie interesowali się dziennikarze. Po rozstaniu z Muchą związał się z modelką Renatą Kaczoruk, z którą spotykał się w latach 2013-2018. Od kilku tygodni spekuluje się na temat nowego związku Kuby, który w mediach społecznościowych publikuje zdjęcia z tajemniczą kobietą. Do tej pory nie pokazywał jednak twarzy swojej towarzyszki.

Super Express: Kuba Wojewódzki zaatakował fotoreportera gazem pieprzowym

Kuba Wojewódzki pokazał twarz tajemniczej towarzyszki. Spotyka się z Angeliką Wątor?

Wiele osób podejrzewało, że Wojewódzki znów spędza czas z Anną Muchą, jednak na zdjęciach można było zauważyć, że tajemnicza kobieta jest blondynką. Kolor włosów idealnie pasuje to Angeliki Wątor, która pojawiła się na nowej fotografii opublikowanej przez Kubę. Wraz z blondynką i Piotrem Stramowskim pozował w restauracji "Niewinni czarodzieje".

Kim jest Angelika Wątor? To uznana szablistka, zdobywczyni licznych medali i reprezentantka Polski. Na swoim koncie ma między innymi złoty medal Igrzysk Europejskich, dwa brązowe medale Mistrzostw Polski seniorów i trzy złote medale Mistrzostw Polski Młodzieżowców. Prywatnie jej pasjami są motory. Czy to właśnie ona spędza ostatnio tak dużo czasu u boku Wojewódzkiego? Być może dowiemy się już niedługo.

Angelika Wątor
fot. Andrzej Hulimka/REPORTER/ EAST NEWS