Zamknij

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie. W tle naga kobieta. Internauci oburzeni

22.09.2020 12:05
Kuba Wojewódzki
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie. To nie pierwszy raz, kiedy dziennikarz publikuje fotkę, na której widać gołą kobietę. Internauci są coraz bardziej oburzeni i zauważają, że zwykle robi to wtedy, kiedy chce zareklamować jakiś produkt.

Kuba Wojewódzki dobrze wie, jak zwrócić na siebie uwagę. Dziennikarz i prezenter od lat znajduje się w gronie najpopularniejszych osób polskiego showbiznesu. Na Instagramie obserwuje go ponad 1,2 mln osób. Nic dziwnego, że samozwańczy "Król TVN" bardzo często dostaje propozycje reklamowania różnego typu produktów. Tak się składa, że niejednokrotnie na jego fotkach pojawiają się nagie kobiety i często właśnie tam, gdzie Wojewódzki coś promuje. Pod najnowszym postem z kobietą w negliżu pojawiło się bardzo wiele komentarzy. Na niektóre z nich dziennikarz dowcipnie odpowiada - m.in. "że w jego wieku każdy seks może być tym ostatnim". Jednak wielu internautów widzi w tym przesadę.

Kuba Wojewódzki znów lansuje się na goliźnie

Trzeba przyznać, że Kuba Wojewódzki w sprytny sposób podsyca zainteresowanie swoją osobą. Dawniej robił to m.in. sugestiami dotyczącymi relacji z Anną Muchą (zresztą przez cały czas kiedy tylko razem z byłą partnerką pojawia się przy okazji jakiegoś projektu, padają dwuznaczne komentarze). Od pewnego czasu rozbudza ciekawość wokół swojego życia erotycznego lub pytań o to, co łączy go z Renatą Kaczoruk (którą wielu internautów dostrzega - a przynajmniej tak im się zdaje - na zdjęciach Wojewódzkiego). Dobrym sposobem jest też pokazywanie golizny - oczywiście nie swojej. Tak też jest tym razem.

Kuba Wojewódzki kpi z Daniela Martyniuka

Na najnowszym zdjęciu, na którym Wojewódzki "błyszczy najbardziej", widać całkiem rozebraną kobietę, ale zasłonięta jest tylko jej twarz. I choć jest ona w tle zdjęcia, to jednak koncentruje większość uwagi. Niektórzy fanów mają to "Królowi" za złe.

"Te młode i nagie ciała na drugim planie to częsty motyw Pana zdjęć. Zastanawia ile w tym świadomej chęci wzbudzenia sensacji i zainteresowania wokół reklamowanego produktu, a na ile (czy w ogóle?) Pan chce coś sobie i odbiorcom udowodnić" - głosi jeden z komentarzy.

"- Rozbieraj się. - mówi Kuba w sypialni. - A co tym razem reklamujemy?" - pisze ktoś inny. "Mistrz reklamy , ledwo Pana zauważyłem" - dodaje kolejny internauta.

Opinie są jednak podzielone. Niektórzy komentujący nie widzą w zdjęciach nic dziwnego. Niektórzy zauważają, że to po prostu specyficzne poczucie humoru dziennikarza.

"A mi tam się podoba mistrzyni drugiego planu. Bez niej byłoby nudno".
"Jesteś kozakiem uwielbiam twoje poczucie humoru".

RadioZET.pl/AS