Zamknij

Kuba Wojewódzki pozuje z dziewczyną. Fani zwrócili uwagę na jej oczy [FOTO]

19.10.2020 17:33
Kuba Wojewódzki
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Kuba Wojewódzki opublikował wspólne zdjęcie z dziewczyną ubraną w kombinezon i maskę. Choć dokładnie nie wiadomo, jak wygląda i kim jest partnerka Wojewódzkiego, jedno można o niej powiedzieć na pewno: ma piękne, duże oczy.  

Kuba Wojewódzki po rozstaniu z Renatą Kaczoruk regularnie pokazuje się w towarzystwie atrakcyjnych kobiet. Do tej pory showman z TVN-u oficjalnie pozostawał singlem, ale ostatnie zdjęcia pozwalają przypuszczać, że chyba już się z kimś związał. Wojewódzki znowu pokazał się z młodą partnerką u boku, tym razem opublikował wspólne zdjęcie na Instagramie. Tradycyjnie za wiele nie zdradził, ale uwagę fanów przykuły niesamowite oczy jego towarzyszki. 

Wojewódzki do niedawna znowu był łączony z Anną Muchą, która wystąpiła w jego nowym programie "Sztuka Łączenia". Oboje starali się stworzyć pozory, że po latach znowu coś między nimi zaiskrzyło, ale wkrótce wyszło na jaw, że Anna Mucha spotyka się z aktorem Jakubem Wonsem. W mediach pojawiły się doniesienia, że związek zdążył już wejść w poważniejszy etap, bowiem gwiazda "M jak miłość" planuje ślub. U Wojewódzkiego również zrobiło się ciekawie, gdy na jego Instagramie zaczęły pojawiać się zdjęcia z nagą kobietą. Ostatnio Wojewódzki pochwaliła się roznegliżowaną przyjaciółką przy okazji reklamy nakładki do wybielania zębów...

Kuba Wojewódzki szydzi z osób niewierzących w pandemię COVID-19 [FOTO]

Kuba Wojewódzki pozuje z dziewczyną  

Na nowym zdjęciu Kuba Wojewódzki pojawił się z partnerką ubraną w kombinezon ochronny i maskę szczelnie zakrywającą twarz. Przez gogle widać jej oczy i w zasadzie tyle wystarczyło internautom do skomplementowania urody młodziutkiej dziewczyny dziennikarza. 

"Oczy tej małej, jak dwa błękity" - cytują piosenkę Magdy Umer internauci. 

Myśli tej małej - białe zeszyty... - dokończył showman.

Niestety nadal nie wiadomo, kim jest dziewczyna Kuby Wojewódzkiego i czy nadal chodzi o studentkę medycyny z Łodzi, o której było głośno jakiś czas temu. 

Anna Mucha wyśmiała scenę seksu ze Stramowskim. "To było żenujące". Aktor odpowiedział