Zamknij

Kuba Wojewódzki: program bez publiczności. "Król TVN" dodał zdjęcie w masce [FOTO]

Maciej Friedrich
20.03.2020 12:56
Kuba Wojewódzki: program bez publiczności. "Król TVN" dodał zdjęcie w masce [FOTO]
fot. Piotr Molecki/East News

Pandemia koronawirusa ma duży wpływ na pracę stacji telewizyjnych, głównie na programy rozrywkowe. Wyjątkiem nie jest show Kuby Wojewódzkiego. "Król TVN" poinformował, że program emitowany będzie bez udziały publiczności.

Pandemia koronawirusa ma wpływ na niemal każdy aspekt życia. Zagrożeni są wszyscy, także gwiazdy i celebryci, zarażony jest między innymi hollywoodzki gwiazdor Idris Elba. Stacje telewizyjne podjęły kroki mające na celu maksymalną ochronę.

TVP zapowiedziało zawieszenie prac nad częścią seriali, "Taniec z gwiazdami" został zawieszony do jesieni, podobnie jak wiele innych programów. Zmiany nie ominęły także jednego z najpopularniejszych talk-showów, programu Kuby Wojewódzkiego. Samozwańczy "Król TVN" poinformował o nich w mediach społecznościowych.

Kuba Wojewódzki: program bez udziału publiczności

Najwyraźniej stacja TVN postawiła na maksymalne zabezpieczenie przed koronawirusem. Show prowadzone przez Kubę Wojewódzkiego również dotknęły zmiany, szczęśliwie jednak dla "Króla TVN" program nie zniknie z ramówki. Kuba poinformował jednak, że na planie zabraknie publiczności. Nie obyło się bez żartu, z których słynie dziennikarz.

- Dziś po raz pierwszy od 18 lat gramy bez publiczności. Będę musiał zacząć zachowywać się jak w seksie. Wyobrazić sobie, że nie jestem w tym sam - podsumował Wojewódzki.

Informację gwiazdor TVN przekazał, publikując zdjęcie, na którym pozuje z Angeliką Wachowską, mając na twarzy ochronną maseczkę.

- Będziemy klaskać przed TV - oceniła jedna z fanek Kub na Instagramie.

Zagłosuj

Ogladasz "Kubę Wojewódzkiego"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/MF