Zamknij

Kuba Wojewódzki przechodzi kryzys w związku? Dodał wymowny wpis

18.02.2021 11:51
Kuba Wojewódzki
fot. Piotr Molecki/East News

Kuba Wojewódzki od pewnego czasu na Instagramie pokazuje zdjęcia, na których pojawia się tajemnicza brunetka. Choć dziennikarz nie potwierdził oficjalnie doniesień o swoim nowym związku, jeden z jego wpisów na Instagramie mocno o tym świadczył. Wygląda na to, że w związku "Króla TVN" nastał trudny moment.

Kuba Wojewódzki i Angelika Wachowska oficjalnie nie są parą, jednak w social mediach dziennikarz niejednokrotnie pokazywał zdjęcia modelki - i to w ujęciach, które mocno sugerują zażyłość pomiędzy nimi. Raz pojawiła się fotka, na której obydwoje trzymają się za ręce. O tym, że Wojewódzki i Wachowska, która u Kuby występuje w roli "wodzianki", są razem, pogłoski krążą od dawna. Teraz wydaje się, że związek przechodzi kryzys, o czym świadczyć może najnowszy wpis dziennikarza.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki podzielił się zaskakującą refleksją. Widać to po nim?

Kuba Wojewódzki: pierwszy kryzys w związku?

Od kiedy Kuba Wojewódzki i Renata Kaczoruk przestali być parą, co pewien czas pojawiały się doniesienia o tym, z kim rzekomo spotyka się dziennikarz. Tym razem, po długim związku z ""Renulką", samozwańczy "król TVN" unikał informowaniu o swoim życiu prywatnym. Jedynymi sugestiami były pojawiające się co pewien czas w jego social mediach zdjęcia, na których widać było tajemniczą kobietę. Internauci szybko stwierdzili, że jej wygląd, choć nie widać było twarzy - a często raczej odsłonięte pośladki, przypomina wygląd "wodzianki" z show Kuby.

W pewnym momencie Wojewódzki pokazał zdjęcie z Wachowską, na którym trzyma modelkę za rękę. To, zdaniem internautów, wystarczający dowód na to, że rzeczywiście tych dwoje jest razem. Teraz wygląda na to, że związek przechodzi kryzys. Świadczyć o tym może niedawny wpis Kuby, w którym porusza temat kontroli w związku.

"Właśnie zgodnie doszliśmy do porozumienia - KONTROLOWANIE PARTNERA JEST UPOKARZANIEM I JEGO I SIEBIE" - napisał dziennikarz.

Internauci od razu podchwycili temat, przyznając Wojewódzkiemu rację. "Jest zwyczajnym brakiem zaufania i tyle", "Zdecydowanie albo partner albo podwładny" - piszą. "Czyżby kryzys w związku?" - pyta jeden z komentujących. Pytanie to raczej nie doczeka się odpowiedzi, bo dziennikarz o swoich związkach opowiada raczej niechętnie.

RadioZET.pl/AS