Zamknij

Kuba Wojewódzki szczerze o swojej młodości. Zdradził, czego najbardziej się wstydził

04.10.2021 17:12
Kuba Wojewódzki
fot. Adam Jankowski/REPORTER/East News

Kuba Wojewódzki opublikował na Instagramie zdjęcie z młodości i zdradził, czego w tym czasie najbardziej się wstydził. Okazuje się, że fan luksusowych aut nie zawsze jeździł lamborghini czy ferrari.

Kuba Wojewódzki jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, zwłaszcza na Instagramie, gdzie obserwuje go ponad 1,4 mln osób. Zwykle gwiazdor TVN chwali się zdjęciami z pięknymi kobietami i drogimi oraz bardzo szybkimi samochodami. Nie od dziś wiadomo, że dziennikarz jest wielkim fanem motoryzacji - zwłaszcza aut z górnej półki cenowej. Nie zawsze jednak jeździł lamborghini czy ferrari, co ujawnił w ostatnim wpisie.

Kuba Wojewódzki o "największym wstydzie" swojej młodości

Kuba Wojewódzki podzielił się fotografią z przeszłości - konkretnie wykonaną w latach 90. Na zdjęciu widzimy, jak stoi obok samochodu marki Opel Calibra. Gwiazdor TVN uznaje to za jeden z największych "wstydów" jego młodości.

- Największy wstyd mojej młodości. Opel Calibra. Eldorado wiejskiego tuningu. Kupiony w Białymstoku co jeszcze dodawało dramaturgii... - napisał dziennikarz na Instagramie.

Internauci przekonują go jednak w komentarzach, że "każdy kiedyś zaczynał", a takie auto około 30 lat temu nie było wcale powodem do wstydu.