Zamknij

Kuba Wojewódzki szydzi z osób niewierzących w pandemię COVID-19 [FOTO]

13.10.2020 13:10
Kuba Wojewódzki
fot. Kamil Piklikiewicz/East News

Kuba Wojewódzki znany jest ze swojego poczucia humoru. Dziennikarz nie owija w bawełnę zarówno w programie TVN, jak i w życiu codziennym. Tym razem skierował swoje słowa do osób, które nie wierzą w pandemię koronawirusa.

Kuba Wojewódzki to jeden z najbardziej znanych postaci w polskim show-biznesie. Prowadzący autorskiego programu na TVN znany jest z ironicznego poczucia humoru i bezpośredniego głoszenia swoich poglądów. Ostatnim wpisem na Instagramie dziennikarz zakpił z osób, które nie wierzą w pandemię koronawirusa. "Koronasceptycy" sprzeciwiają się noszeniu maseczek i wątpią w zagrożenie ze strony wirusa.

Wśród fanów teorii spiskowych są także polscy celebryci. Jakiś czas temu Ivan Komarenko, wokalista zespołu Ivan i Delfin, nagrał "hymn dla koronasceptyków". Wśród gwiazd wątpiących w pandemię jest także polska aktorka i modelka Viola Kołakowska, piosenkarka Doda oraz aktor Tomasz Karolak, który został niedawno wyrzucony ze sklepu IKEA, ponieważ nie zasłonił ust oraz nosa.

Zobacz także: Kuba Wojewódzki tym razem przesadził? Pokazał zdjęcie całkiem gołej partnerki

Kuba Wojewódzki żartuje z "koronasceptyków"

Kuba Wojewódzki postanowił skierować swój krótki wpis do "koronasceptyków". Dziennikarz zapozował w maseczce ochronnej w towarzystwie dwóch hostess.

- Nie ma żadnej epidemii. Dziękuję wszystkim koronasceptykom. Dzięki wam czuję, że nie zmarnowałem czasu w podstawówce - zadrwił "król TVN".

Większości internautów spodobał się wpis Wojewódzkiego. Niektórzy jednak nie byli zadowoleni z postawy Kuby. Wśród fanów showmana też znalazło się kilku "koronasceptyków".

- To po co ci kaganiec, jeszcze łańcuszek i będziesz ujadał jak wiejski kundel.

- Kuba, moim zdaniem nie ma żadnej pandemii, a maseczkę noszę na brodzie dla świętego spokoju.

- Ciekawe, ile dostałeś za wypisywanie tych bredni.

- Jesteś osobą publiczną, wiec dobrze Ci płacą za promowanie pandemii, nawet nie mógłbyś myśleć inaczej, bo by było mniej kasy w portfelu - czytamy w komentarzach.

Co myślicie o wpisie Wojewódzkiego?